BAŞKAN MİRZA ARAÇ FİLOSU TANITTI | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA ARAÇ FİLOSU TANITTI

Paylaş
 

BAŞKAN MİRZA, 18 AYDA BELEDİYEMİZE KAZANDIRILAN ARAÇ FİLOSU TANITTI.

Bandırma Belediyesi Araç Filosuna dahil edilen yeni araçlar Belediye şantiyesinde Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından basına tanıtıldı. Araç tanıtımında Belediye Meclis Üyeleri ve İlgili Daire Müdürleri hazır bulundu. Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın hizmet süresince alınan araçların basına tanıtılırken ayrıca kurban kesimi de gerçekleştirildi.

Yapılan tanıtım töreninde açıklamalarda bulunan Başkan Mirza, Büyükşehir Yasasıyla Bandırma Belediyesi’nin gelirlerinin yarıyarıya azalmasına rağmen hem Belediyecilik Hizmetlerinin Bandırma’nın tüm mahallelerinde sürdürüldüğünü belirterek bu hizmetlerin yanında halkımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla mevcut araç filosuna yeni araçlarında kazandırıldığını söyledi.

Başkan Mirza: “Kentimiz için yerine getirdiğimiz hizmet ve çalışmalarımızda mevcut araç filomuzu genişleterek yenilerini ekliyoruz. Özellikle Belediyemizin imkanlarının azalması, Büyükşehir yasasının uygulanmasıyla birlikte gelirlerimizin yarı yarıya inmesinin yanında hizmet alanlarımız oldukça genişledi. Başta Edincik ve Aksakal Beldelerimiz olmak üzere 32 köyümüz bizlere dahil oldu. O yeni mahallelerimizin de yollarını, kaldırımlarını, mezarlıklarının bakımını, çocuk parklarını, temizlik hizmetlerini Bandırma Belediyesi tarafından yerine getiriyor. Bu da giderlerin artmasına neden oluyor. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen Belediyemizin imkanlarını en iyi şekilde değerlendirerek bu çalışmalarımızı yerine getiriyoruz ve ayrıca bu hizmetlerimizi daha kaliteli sunmak adına da araç filomuzu da genişletiyoruz. Şu anda burada son birbuçuk yılda Belediyemize kazandırdığımız araçlarımızı değerli basınımızın önünde tanıtımını gerçekleştirmek istedik. Aldığımız son iki aracımız İş Makinemiz ve TIR’ımız. Mevcut TIR’ımızın artık çok eski bir model olması nedeniyle yarattığı sıkıntılardan çalışmalarda olumsuzluk yaşamaması için Devlet Malzeme Ofisinden Alman yapımı bir TIR’ımızı Belediyemize kazandırdık. Aynı şekilde İş Makinemizde belediyemize kazandırdığımız diğer bir aracımız. Onun dışında Zabıta, Park Bahçeler, Sağlık İşleri, Destek Hizmetleri ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarında kullanılması amacıyla araç filomuza yeni araçlar ilave ettik. Bu araçların Belediyemize maliyeti  1 Milyon 748 Bin TL. Bu araç filomuzla amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek. Bu hizmetleri yaparken halkımızın Bin TL mutluluğunu sağlamak. Her türlü gelir imkansızlığına rağmen aldığımız, Bandırma’ya kazandırdığımız araçlar burada. bugün burada bu araçları basınımıza tanıtımını yapmak istedik ve ardından Kurban kesimini gerçekleştireceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.