BAŞKAN MİRZA ARAÇ FİLOSU TANITTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BAŞKAN MİRZA, 18 AYDA BELEDİYEMİZE KAZANDIRILAN ARAÇ FİLOSU TANITTI.

Bandırma Belediyesi Araç Filosuna dahil edilen yeni araçlar Belediye şantiyesinde Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından basına tanıtıldı. Araç tanıtımında Belediye Meclis Üyeleri ve İlgili Daire Müdürleri hazır bulundu. Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın hizmet süresince alınan araçların basına tanıtılırken ayrıca kurban kesimi de gerçekleştirildi.

Yapılan tanıtım töreninde açıklamalarda bulunan Başkan Mirza, Büyükşehir Yasasıyla Bandırma Belediyesi’nin gelirlerinin yarıyarıya azalmasına rağmen hem Belediyecilik Hizmetlerinin Bandırma’nın tüm mahallelerinde sürdürüldüğünü belirterek bu hizmetlerin yanında halkımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla mevcut araç filosuna yeni araçlarında kazandırıldığını söyledi.

Başkan Mirza: “Kentimiz için yerine getirdiğimiz hizmet ve çalışmalarımızda mevcut araç filomuzu genişleterek yenilerini ekliyoruz. Özellikle Belediyemizin imkanlarının azalması, Büyükşehir yasasının uygulanmasıyla birlikte gelirlerimizin yarı yarıya inmesinin yanında hizmet alanlarımız oldukça genişledi. Başta Edincik ve Aksakal Beldelerimiz olmak üzere 32 köyümüz bizlere dahil oldu. O yeni mahallelerimizin de yollarını, kaldırımlarını, mezarlıklarının bakımını, çocuk parklarını, temizlik hizmetlerini Bandırma Belediyesi tarafından yerine getiriyor. Bu da giderlerin artmasına neden oluyor. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen Belediyemizin imkanlarını en iyi şekilde değerlendirerek bu çalışmalarımızı yerine getiriyoruz ve ayrıca bu hizmetlerimizi daha kaliteli sunmak adına da araç filomuzu da genişletiyoruz. Şu anda burada son birbuçuk yılda Belediyemize kazandırdığımız araçlarımızı değerli basınımızın önünde tanıtımını gerçekleştirmek istedik. Aldığımız son iki aracımız İş Makinemiz ve TIR’ımız. Mevcut TIR’ımızın artık çok eski bir model olması nedeniyle yarattığı sıkıntılardan çalışmalarda olumsuzluk yaşamaması için Devlet Malzeme Ofisinden Alman yapımı bir TIR’ımızı Belediyemize kazandırdık. Aynı şekilde İş Makinemizde belediyemize kazandırdığımız diğer bir aracımız. Onun dışında Zabıta, Park Bahçeler, Sağlık İşleri, Destek Hizmetleri ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarında kullanılması amacıyla araç filomuza yeni araçlar ilave ettik. Bu araçların Belediyemize maliyeti  1 Milyon 748 Bin TL. Bu araç filomuzla amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek. Bu hizmetleri yaparken halkımızın Bin TL mutluluğunu sağlamak. Her türlü gelir imkansızlığına rağmen aldığımız, Bandırma’ya kazandırdığımız araçlar burada. bugün burada bu araçları basınımıza tanıtımını yapmak istedik ve ardından Kurban kesimini gerçekleştireceğiz” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BAŞKAN MİRZA ARAÇ FİLOSU TANITTI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x