BAŞKAN MİRZA "40 BÜYÜKTEN 40 MASAL" ETKİNLİĞİNE DAVET EDİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

BAŞKAN MİRZA “40 BÜYÜKTEN 40 MASAL” ETKİNLİĞİNE DAVET EDİLDİ

Paylaş
 

Şehit Süleyman Bey İlköğretim Okul Müdürü Hasan Şahin ve Müdür Yardımcısı Tuncay İnce Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirdikleri ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenledikleri BENGİ Projesi değerler eğitimi kapsamında “40 Büyükten 40 Masal” etkinliğine Başkan Mirza’yı davet ettiler. Okul Müdür Hasan Şahin, Başkan Mirza’dan etkinlik kapsamında okullarındaki anasınıfı öğrencilerine masal okumasını rica etti.

Öğrencilere memnuniyetle masal okuyacağını belirten Başkan Mirza: “ Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların gelişmesi için üzerimize düşen görevi fazlası ile yapıyoruz. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için okullarımızın eksiklerini gidererek, fiziki açıdan güçlenmelerini sağlıyoruz. Ayrıca ben 4. Sınıf Öğrencilerine bizzat Belediyemiz Meclis Salonunda yerel yönetimler dersini anlatıyor sorularını cevaplıyorum. Bu sayede öğrencilerimiz bu dersi yerinde görmüş oluyorlar. Bandırma Kitap Günleri Kapsamında okullarımıza kumbaralar dağıttık. Öğrencilerimiz biriktirdikleri paralar ile kitap fuarından aldıkları özel indirimli kitapları yazarlara imzalatma fırsatı buldular. Ayrıca öğrencilerimize binlerce ücretsiz kırtasiye malzemeleri dağıttık. Davetiniz için teşekkür ediyorum. 40 Büyükten 40 Masal etkinliğine katılarak öğrencilerimize memnuniyetle masal okuyacağım. Eğitim ve Öğretim adına yapılan bu tür projeleri destekliyor ve içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.