BAŞKAN KAMİL SAKA, BALYALILAR DERNEĞİ HAYRI'NA KATILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAMİL SAKA, BALYALILAR DERNEĞİ HAYRI’NA KATILDI

Paylaş
 

Edremit Balyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 5. Bahar Hayır Yemeği yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel’inde katıldığı hayra katılım yoğun oldu.

Edremit Balyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından her yıl yapılan Hayır Yemeği’nin 5.’si.’ Tuzcumurat Mahallesi’nde ki Cumartesi Pazarı’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Edremit Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş, Fatma Özgirgin, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Edremit Balyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nail çengel, “”Bizler Balya’dan gelip güzel ilçemiz Edremit’e yerleşenler olarak doğduğumuz yeri unutmadan, doyduğumuz yerde kendi geleneklerimizi yaşatmaya çalışıyoruz. Her yıl yaptığımız bu etkinlikte hemşerilerimiz ile bir araya geliyoruz. Bu etkinliğimize katılarak bizlerle destek olan tüm hemşerilerimize ve tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Etkinliğe katılanlara bulgur, pirinç ve nohut pilavı, tatlı ve ayrandan oluşan yemek ikram edildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.