BAŞKAN KAFAOĞLU'NUN 10 KASIM MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU’NUN 10 KASIM MESAJI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Dt. Zekai Kafaoğlu 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 79. yıl dönümünde saygıyla andıklarını ifade eden Başkan Zekai Kafaoğlu Mustafa Kemal Atatürk’ün vatanına ve milletine çok yüce duygularla bağlı, vatan müdafaasını her şeyin üzerinde tutan, maddi ve manevi tüm varlığını milletine adamış bir devlet adamı, tüm dünyanın takdirini kazanmış bir asker ve saygın bir lider olduğunu hatırlattı.

Başkan Kafaoğlu “Atatürk’ün en büyük emeli Türk milletinin medeni ve refah seviyesi yüksek bir millet olarak varlığını sürdürmesi idi. Bugün bizler de Atatürk’ün gösterdiği istikamet doğrultusunda cumhuriyetimizin kuruluş ilkelerine, fikir ve ideallerine sımsıkı bağlı kalarak, cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak, kazanımlarını arttırarak, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyelere çıkarma gayreti içerisinde, yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz.  Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan cumhuriyetimizi bütün değerleriyle yaşatıp, geliştirip gelecek nesillere devredeceğiz. İnanıyoruz ki, gelecek nesillerimiz de cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak için aynı azim ve kararlılıkla mücadele vereceklerdir. Bu inançla, vefatının sene-i devriyesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşları ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize de uzun ömürler diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.