BAŞKAN KAFAOĞLU'NDAN MANYAS'A ÇIKARMA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU’NDAN MANYAS’A ÇIKARMA

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ilçe ziyaretleri kapsamında Manyas’daydı. AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Manyas İlçe Başkanı İbrahim Koman, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Manyas’ta temaslarda bulunan Başkan Kafaoğlu esnafla buluştu, taksi durağına uğradı, bir dizi ziyaretler ve açılışlar gerçekleştirdi, kırsal mahalleleri ziyarette bulundu.

Başkan Zekai Kafaoğlu sabah namazının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Mobil TIR’ından vatandaşlara çorba ikram etti, daha sonra ilçe esnafını ve pazarcı esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu, Türk bayrağı dağıttı.

“SIRADAKİ ARKADAŞ GİTSİN”

AK Parti İlçe Başkanlığı ziyaretinde partililerle biraraya gelen Başkan Kafaoğlu temaslarında Manyas Taksi’de taksici esnaflarıyla sohbet etti, Manyas’a misafir olarak gelen ve termalde bulunan bir öğrenci ile telefonda sohbet etti. Taksi durağında çalan telefonu açan Kafaoğlu “Ben Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu. Şu anda taksi durağındayım, nasıl yardımcı olabilirim” deyince telefonun karşısındaki müşteri “Dalga geçmeyin lütfen. İnanmıyorum” dedi. Bunun üzerine Kafaoğlu “Gerçekten benim. Bugün Manyas programım vardı, şu an taksi durağındayım, ziyaretlerde bulunuyorum, taksi durağına ziyaret edince telefon çaldı ve ben baktım. Nereye taksi istiyorsun. Nasıl yardımcı olabilirim. Termale taksi istiyorsunuz. Tamam, hemen arkadaşlar geliyor, sıradaki arkadaş gitsin hemen. Ayağımız uğurlu geldi, hemen müşteri telefon açtı” diye yanıt verdi.

Başkan Kafaoğlu temasları kapsamında Manyas Kaymakamı Abdulhamit Mutlu ve Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın’ı da ziyaret etti.

“MANYAS’A PAZAR YERİ”

Kafaoğlu AK Parti Manyas İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılan ve burada Manyas halkının meraklı beklediği müjdeyi verdi: “Manyas ilçemizde yol sorunu kalmayacak. Kızıksa köprüsünün yapımı gerçekleşecek. Manyas merkezin en önemli sorunu Pazar yeri. Manyas’a kapalı Pazar yeri yapacağız, altı otopark üstü Pazar olacak. Manyas halkının istediğini yapacağız. BASKİ çalışmaları da devam edecek. Samimiyiz, gayretliyiz ve duyarlıyız. Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.”

“1 MİLYON 205 BİN VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

Manyas İtfaiye Grup Amirliği ve ardından Roman Kültürünü ve Yaşatma Derneği’nin açılışını gerçekleştiren Kafaoğlu Manyas BASKİ binasını ziyaret etti.

İtfaiye binasının açılışında konuşan Başkan Kafaoğlu “Manyas’a yakışır itfaiye binası oldu. İhtiyaç olduğu zaman arkadaşlarımız hızır gibi yetişirler. İtfaiye binamız ilçemize ve ilimize hayırlı olsun. Kazasız-belasız hizmetler diliyorum. Üst seviyede koordinatör daire başkanı atadık. Bu bölgede bir sıkıntı olduğu zaman daire başkanımıza ulaşabileceksiniz, onun üzerinde de koordinatör genel sekreter yardımcımız var. Merkeze gelmeden sorunlar buralarda çözülecek. Biz sizlerle biraraya sık sık geleceğiz, biz 1 milyon 205 bin Balıkesir halkının başkanıyız, herkese hizmet edeceğiz” dedi.

Kafaoğlu ziyaretlerinin sonunda Kızıksa, Salur, Hamamlı, Akçaova, Şevketiye, Çakırca ve Süleymanlı Mahallelerini gezdi, vatandaşlarla buluştu, sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.