BAŞKAN KAFAOĞLU'NA 3 YILDA 5. ÖDÜL | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU’NA 3 YILDA 5. ÖDÜL

Paylaş
 

Dijital İletişim Platformu İz Bırakanlar Başarı Ödülleri töreninde Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 15 Temmuz Şehitler ve Ömer Halisdemir Anıtı ile ALGEM projelerinde ödüle layık görüldü. Başkan Kafaoğlu Anneler Günü’nde ödülünü Balıkesir Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte aldı, ödülü annelere hediye etti.

Dijital İletişim Platformu İz Bırakanlar Başarı Ödülleri töreni Güre Adrina Otel’de gerçekleşti. Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan belediye başkanlarının ödül aldığı törende Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da Altıeylül Belediye tarafından yapılan 15 Temmuz Şehitler ve Ömer Halisdemir Anıtı ile ALGEM projelerinde ödüle layık görüldü. Başkan Kafaoğlu 3 yılda 5. Ödülünü almış oldu.
Başkan Zekai Kafaoğlu ödül töreninde büyük bir jestte bulundu ve büyük takdir topladı. Kafaoğlu ödülünü Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte aldı, Başkan Kafaoğlu Anneler Günü dolayısıyla ödülünü annelere armağan etti. Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey de sahneye çıkınca şaşkınlığını gizleyemedi ve “Başkanımız bizi buraya niçin çağırdığını bilmiyorduk, buraya gelince öğrendik. Böyle bir jestten dolayı başkanımıza minnettarız” dedi. Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey Başkan Zekai Kafaoğlu’nun eşi Didar Kafaoğlu’na çiçek takdim etti.
“ÖNEMLİ OLAN GÖNÜLLERDE HOŞ BİR SEDA BIRAKMAK”
Törende konuşma yapan Başkan Zekai Kafaoğlu şunları ifade etti: “Altıeylül Belediyesi yeni kurlun bir belediye, ismimizi Balıkesir’in kurtuluşundan alıyoruz. Hedefimiz insanların mutlu olması, projelerimizin merkezine insanları yerleştirdik. Önemli olan gönüllerde hoş bir seda bırakmak. Başkanlar, makamlar gelip geçici ancak kalıcı olan gönüllerde hoş bir seda bırakmak. Sevgi iklimini her yere yaymak lazım, sevginin açamayacağı kapı yoktur. İnsanları sevmek bizim görevimiz. Yunus Emre’ler, Hacı Bektaş Veliler ve Mevlanalar hep sevgi üzerine sözler armağan etmişler. Siyasetçiler ve belediye başkanları hep sevgiyi dillerinden tutmalılar. 15 Temmuz’u unutturmamak adına 15 Temmuz Şehitler ve Ömer Halisdemir Anıtı yaptık, 15 Temmuz’u unutmamak, unutturmamak ve bir daha bu acıların yaşanmamasını istiyoruz. ALGEM sosyal bir proje. ALGEM’in içerisinde sosyal marketinden meslek edindirme kursuna kadar sosyal etkinliklerin yer aldığı butik bir merkezimiz var. Bunun içinde bizi ödüle layık görmüşler. Beni bu ödüle layık gören jüri heyetine teşekkür ediyorum. Ödülü 14 Mayıs Anneler Günü olduğu için burada bulunan Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve ekibiyle birlikte almak istiyorum. Başta Peygamberimizin Annesi Hazreti Amine hatun olmak üzere, Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Annesi Zübeyde hanım, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Annesi Tenzile annemiz ve bütün ahirete intikal eden anneleri rahmetle anıyor, hayatta olan annelerimizin günlerini kutluyorum. Esas iz bırakanlar onlar, bizi yetiştirenler onlar”
“BAŞKANIMIZ BİZ ONORE ETTİ”
Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey de “Başkanımız Zekai Kafaoğlu bizi buraya davet ettiğinde niçin geldiğimizi bilmiyorduk, gelince öğrendik. Derneğimizde halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımız ile içiçe çalışıyoruz. Çalışmayı seviyoruz, bu vatan, bu bayrak, bu millet bizim. Biz Atatürk’ün kadınlarıyız. Başkanımız bizi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de unutmadı, Anneler Günü’nde de bizleri onore etti. Başkanımız her zaman bizim yanımızda, destek oluyor. Bu ödülü tüm yönetim kurulu üyeleri adına alıyorum. Başkanımızın bu jestinden dolayı da kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.