foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN KAFAOĞLU’DAN ASKERLERE ÇANTA

728_170731124838_1
Paylaş
 

Altıeylül Belediyesi ilçede askere gidecek olan Mehmetçiklere asker çantası hazırladı. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu askere gidecek olan gençlere çantaları hediye ederek hayırlı tezkereler dileğinde bulunuyor.

Asker çantasının içerisinde ise herşey düşünülmüş. Askerin ihtiyacı olan asker cüzdanı, krem, el/yüz havlusu, ayakkabı boyası, tırnak makası, diş fırçası, sabun, çorap, traş köpüğü, jilet, muska, kına ve Türk bayrağı bulunuyor. 14 parçadan oluşan çanta askere gidecek olan herkese teslim ediliyor. Başkan Zekai Kafaoğlu katıldığı asker mevlidi ve düğünlerinde askerlerle birlikte oluyor, onları görev yerlerine uğurluyor.  Mutlu insanlar şehri Altıeylül’de askerlerde unutulmadı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Altıeylül Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğe önem veriyoruz. İlçemizde herşeyi düşünüyor vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Askere giden kardeşlerimizi de unutmadık ve onların askerde ihtiyacı olan malzemelerden bir çanta yaparak kendilerine teslim ediyoruz. Askere giden her askere çantalarını takdim ediyoruz.  Kardeşlerimiz askerde ne unuttum, ne alacaktım diye düşünmeyecek, onların yerine biz düşünerek eksikleri tamamladık. Mehmetçiklerimiz topraklarımızı korurken, vatanımız için nöbet tutarken bizler burada rahat uyuyoruz. Tüm askerlerimize şimdiden hayırlı tezkereler, ailelerine de Allah kavuştursun diyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.