BAŞKAN KAFAOĞLU İLÇE TURLARINA BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU İLÇE TURLARINA BAŞLADI

Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu halkla buluşmalarına devam ediyor. Halka kapılarını açan Başkan Kafaoğlu şimdi de ilçe ziyaretlerine başladı. Kafaoğlu hem teşkilatları geziyor, hem de halkla buluşuyor.

İlk ziyareti Bandırma ilçesine yapan Kafaoğlu burada İlçe Başkanı Alp Bostancı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından çiçeklerle karşılandı, ardından partililerle bir araya geldi. Kafaoğlu esnafı gezdi sonrasında sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla biraraya geldi. Kafaoğlu ardından Erdek İlçe Teşkilatı, Gönen İlçe Teşkilatlarını ziyaretinin ardından esnafla buluştu. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı da ziyaret eden Kafaoğlu burada şeref defterini imzaladı. Kafaoğlu’nun ziyaret programında AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Uygur da katıldı.

“HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ”

İlçelerde büyük ilgi gören Başkan Kafaoğlu, “Makamlar kibirlenecek, insanları küçük görecek makamlar değildir. 3,5 yıldır makama çıkamayanlar şimdi oluk oluk ziyaretimize geliyorlar. Siyaset de herkesi kucaklayacağız. En büyük yatırımımız kırılan gönülleri onarıp gönüller kazanmak olacak. Unutulan Bandırma’da hedefimiz 2019 da iktidar olmaktır. 2004 yılında başarmıştık yine başaracağız. Aramızdaki fitnelere son vereceğiz. Bir ve diri olacağız. Bandırma Balıkesir’in yüz akıdır. Bandırma’yı kimse yok sayamaz. Bandırma hak ettiği hizmeti mutlaka alacaktır. Büyükşehir olarak parti ayrımı yapmaksızın her yere hizmeti götüreceğiz” dedi.

“BANDIRMA’YI KAZANACAĞIZ”

Kafaoğlu “15 yıldır ülkede iktidar olan Ak Parti ekmeği ve gelirleri büyüttü. Ancak yenilenmeyi başaramazsanız başarılı olmaya devam edemezsiniz. İşte makamlarda yapılan değişikliklerin nedeni de başarılı olmak için yenilenme çalışmalarıdır. Artık oyunun kuralı değişti. İktidar olmak için 50+1 gerekiyor. Bunu sağlamak için değişmeye direnen, halka yukarıdan bakanlar değişti. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz. Balıkesir’i huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı şehir yapacağız. Büyükşehrin ilçelerle yaptığı kavgalardan hep vatandaşlar zarar gördü. Her ilçeyi olduğu gibi Bandırma’yı da kazanmak istiyoruz. Yapılan hizmetlerde Bandırma yeteri kadar hizmet alamamış. Hizmetlerde eşitsizlik olmuş. Parti ayrımı gözetmeksizin hizmeti herkese götüreceğiz. Vatandaşa yararlı yatırımlar devam ederken lüzumsuz gördüğümüz yatırımlar rafa kalkacak“ dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.