BAŞKAN KAFAOĞLU İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Bandırma, Erdek ve Gönen ilçe ziyaretlerinin ardından Bigadiç, Sındırgı ve Savaştepe ilçelerini de ziyaret etti. Beraberinde İl Başkanı Hasan Demiraslan ile temaslarını sürdüren Kafaoğlu ilk olarak Bigadiç ilçesindeydi. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, parti üyeleri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Kafaoğlu daha sonra Sındırgı İlçe Gençlik Kolları kongresine katıldı, devamında Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı ziyaret etti, mahalle muhtarlarıyla birlikte oldu.

Kafaoğlu AK Parti Savaştepe İlçe Başkanlığının ardından Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Yüksel’i makamında ziyaret etti. Kafaoğlu ziyaret sonrasında ilçe teşkilat üyeleri ve mahalle muhtarları ile buluştu. Gittiği üç ilçede ilgiyle karşılanan Başkan Kafaoğlu tüm ilçelere gereken hizmetin geleceğini, muhtarlara önem verdiklerini söyledi. Kafaoğlu ilçe turlarına devam edeceklerini de hatırlattı.

“DAĞLARI DELMEYE GELİYORUZ”

İlçelerde konuşma yapan Başkan Zekai Kafaoğlu “Balıkesir’e hizmet sevdamız var, Ferhat Şirin’i için nasıl dağları deldiyse biz de AK parti teşkilatları olarak dağları delmeye, kaleleri fethetmeye ve 20 ilçemizdeki belediyeye AK Parti’nin bayrağını asmaya geliyoruz. Partinin kuruluşundan bu yana işin içerisindeyiz, hep birlikte çalışıyoruz hiç aşkımızdan, sevdamızdan bir şey kaybetmedik. Her geçen gün sevgimiz artıyor, gideceğimiz mesafe, alacağımız yol çok. Siyaset uzun bir maratondur. Yolculuğunda sabır çok önemli, sevgi önemli, saygı önemli, sadakat önemli, fedakarlık önemli ve hasbilik önemli. Tüm işleri gönülden ve adanmış olarak yapacaksınız ki başarı gelsin. Hesap peşinde olursak başarı gelmez. AK Partiliyim diyen herkes kendisini görevli görecek. Sadece kendi ilçeniz için değil, Balıkesir ve Türkiye için değil dünya için çalışıyorsunuz. Çünkü sizin lideriniz dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

“EFSANE EKİP YENİDEN İŞ BAŞINDA”

AK Partiliyim diyen ve AK Parti’ye oy vermemiş herkesi kucaklayacaklarını söyleyen Kafaoğlu “Göğsümüz geniş olacak. Bizi öldürmeye gelen bizde dirilecek. Sevgi anahtarının açamayacağı kapı yoktur. Dağlık bölgelerdeki oy oranlarımız yüksek. Tüm ilçelerimizde oylarımızı yükselteceğiz. Cumhurbaşkanımızın güvenini asla kaybetmeyeceğiz. 30 Mart 2019 yılına kadar çok çalışacağız, sıkmadığımız el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Problem üreten değil problem çözen olacağız. 2004 yılında yerel seçimlerinde Zekai Kafaoğlu İl Başkanı, Hasan Demiraslan İl Gençlik Kolları Başkanıydı o efsane ekip yine iş başında. Şimdi Hasan Demiraslan İl Başkanı, Zekai Kafaoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı. O dönemde Türkiye ortalaması %42 iken Balıkesir %44’dü. 14 ilçe, 17 belde belediyesi kazanılmıştı. Bandırma’dan, Edremit’e kadar AK Parti kazanmıştı. 2019 yılında da yeniden 20 ilçede belediyeleri kazanacağız. Sizlerin bunda desteği büyük olacak.  Bütün teşkilatları geziyoruz, teşkilatlarımızın gözleri mutlu ve memnunlar. Tüm teşkilatlarımızda çalışma azmini görüyorum. Uzun zamandan bu yana il teşkilatı ile Büyükşehir Belediye Başkanını elele görmek istiyorlardı, şimdi görüyorlar. Muhtarlar usta ve çarıkçı siyasetçidir. Muhtarlar multivitamin hapı gibidir. Muhtarlarla görüşen yolunu şaşırmaz. Muhtarları dikkate almalısınız. Hizmetlerle ilgili beklentiler var, bunları yerine getireceğiz. Adım adım ileri gidip, sorunları çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.