foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN KAFAOĞLU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

kafaoğlu erdoğan
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Başkan Kafaoğlu Ankara temaslarında bir dizi ziyaretler yapmış ve belediyenin yatırımları konusunda görüşmelerde bulunmuştu. Başkan Zekai Kafaoğlu ziyaretlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaklaşık 40 dakika görüşen Başkan Kafaoğlu Büyükşehir Belediyesi’nin durumu ve yatırımları konularında brifing verdi. Başkan Kafaoğlu Balıkesir’de yapacağı çalışmalar ve projeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlattı.

Kafaoğlu ziyaretin çok olumlu geçtiğini söyleyerek “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’e büyük önem veriyor. Balıkesir ile ilgili yapacağımız çalışmaları ilettim, kendisi de olumlu yaklaştı. Cumhurbaşkanımız ayrıca 25 Kasım tarihinde Balıkesir’e gelecek. Ziyaretinde kendilerini Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağımızı da ilettim” dedi

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.