BAŞKAN KAFAOĞLU BANDIRMA'DA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU BANDIRMA’DA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma’da basın toplantısı düzenledi.

Grand Asya Otel’in altında bulunan Büyükşehir Belediyesinin Belediye Başkanlığı Salonu’nda yapılan toplantıya kalabalık bir gazeteci katıldı.

Başkan Kafaoğlu, her perşembe günü Bandırma’da saat 14.30’da Başkanlık makamı ofisinde toplantı düzenleyeceğini belirtti.

Basın toplantısına Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı ve başkan danışmanı Aydın Özen ile katılan Zekai Kafaoğlu, “En büyük hedefimiz önümüzdeki yerel seçimde Bandırma Belediyesini almaktır. Bunun için ekip olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Beton belediyeciliğinden gönül belediyeciliğine geçtik. İnsanları mutlu edip, güzel hizmetler yapacağız. Bu hafta Bandırma’daki dört büyük caddeye sıcak asfalt yapacağız. Belediye olarak 2 bin kilometre yol yaptık. Halen 51 ayrı noktada yol yapım çalışmalarımız sürüyor. Bandırma’da su fiyatlarını ikinci defa ucuzlatacağız. İl çapında çok farklı su fiyatları vardı. Öncelikli hedefimiz su tarifesini her yerde aynı yapmak olacak.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.