BAŞKAN KAFAOĞLU BALYA VE ALTIEYLÜL GENÇLİK KOLLARI KONGRESİNE KATILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN KAFAOĞLU BALYA VE ALTIEYLÜL GENÇLİK KOLLARI KONGRESİNE KATILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu İvrindi ilçesindeydi. İlçe ziyaretlerini sürdüren Başkan Kafaoğlu İvrindi’de Cumartesi sabahı güne sabah namazı ile başladı. Namaz çıkışında İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar ve vatandaşlarla birlikte çorba içen Başkan Kafaoğlu daha sonra kahve ziyaretleri yaptı, vatandaşlarla çay içti, hemen ardından ilçede bulunan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Başkan Kafaoğlu daha sonra AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar’la birlikte ilçedeki Pazar yerini gezdi. Pazarcı esnafıyla hasbihal eden, vatandaşlarla biraraya gelen Kafaoğlu AK Parti İvrindi İlçe Kongresine katıldı. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan ve belediye başkanlarının da katıldığı kongrede Başkan Zekai Kafaoğlu İlçe Başkanlığına seçilen Recep Akantaş ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek, başarılar diledi.

“İVRİNDİ’DE SANDIKLAR PATLAYACAK”

Kongrede konuşma yapan Başkan Kafaoğlu şunları kaydetti: “İvrindi benim memleketim, burası mert, yürekli, cefakâr ve vefakar insanların yaşadığı memlekettir. İvrindi çilekeştir ama asla devletine ve milletine isyankâr değildir, her zaman devletinin, milletinin yanında olmuştur. İvrindi bizim güzel ilçemizdir. Bu dava sen-ben davası değildir.  Bu dava kendi şahıslarımızı, nefislerimizi yok etme davasıdır. Yeter ki bizim davamız iktidar olsun, yeter ki kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başı öne eğilmesin, binlerce Zekai’ler, binlerce belediye başkanları feda olsun. Biz bu anlayışla siyaset yaptık. Nefisler her zaman şaha kalkmaya hazır, kibirlenmeye ve gururlanmaya hazır. Davamız için, geleceğimiz için mazlum ülkelerin geleceği için, islam âleminin geleceği için biz kendimizi feda edeceğiz ama bu kutlu yürüyüş asla durmayacak. Diğer partiler bizim başarımızı çözemiyorlar, çünkü onların gözleri var görmüyorlar, kulakları var duymuyorlar. Girdikleri tüm seçimleri kaybettiler. Güreşe doymayan pehlivan gibi yalan ve iftiralarına devam ediyorlar. Sandıklarda iftiraların, kumpasların ve yalanların altında kalacaklar.  2019’da İvrindi sandıkları patlatacaktır. İvrindi halkına güveniyoruz. En yüksek oy alan ilçelerden birisi de İvrindi olacak. Sağımıza ve solumuza bakmadan kim var denildiğinde ben varım diyecek adanmış insanlara ihtiyacımız var. Yolumuz uzun, işimiz çetin, yükümüz ağır. Biz bir ve beraber olmalıyız. Sen-ben kavgası yapmamalıyız.”

“BALIKESİR SU İNDİRİMİ İLE MANİSA’YA ÖRNEK GÖSTERİLDİ”

Türkiye’nin mazlum ülkelerin sesi olduğunu hatırlatan Kafaoğlu “Biz Kudüs, Somali, Bosna, Medine, Araka’nın sesiyiz, bütün dünyanın gür sesiyiz. Mazerete sığınmayacağız, küsmek ve darılmak için bahaneler aramayacağız. Sevmek ve sevilmek için çareler arayacağız. Problem üreten değil, problemleri çözen insan olacağız. Durmak yok koşmaya devam edeceğiz. Hizmetler devam edecek asıl olan gönülleri fethetmemizdir. 7 Kasım itibariyle Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirildim. Görevimiz ağır. Cumhurbaşkanımıza söz verdik. Balıkesir’i kazanacağız. Cumhurbaşkanımız Balıkesir ziyaretinde Kılıçdaroğlu’na seslenerek “Balıkesir burada gel bakalım al dedi”. Vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz. Su faturalarında sıkıntı vardı, kararı hemen aldık. Su faturalarında kırsal mahallelerde % 50, merkezde % 25 indirim yaptık. Manisa Büyükşehir Belediyesi suya % 10 zam istedi, karar meclisten geçemedi, Manisa’ya Balıkesir’in su indirimini örnek gösterdiler. Balıkesir olarak tüm illere yaptığımız indirim ile örnek olduk. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için daha nice indirimler gelecek. Birbirini incitmeyen bir Balıkesir, birbirini incitmeyen bir Türkiye, birbirinin incitmeyen bir dünya dileğiyle.”

BAŞKAN KAFAOĞLU BALYA VE ALTIEYLÜL GENÇLİK KOLLARI   KONGRESİNE KATILDI

Başkan Zekai Kafaoğlu İvrindi temaslarını tamamladıktan sonra Pazar günü de AK Parti Balya İlçe kongresine katıldı. İl Başkanı Hasan Demiraslan, Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu, Sema Kırcı, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile birlikte kongreye katılan Başkan Zekai Kafaoğlu burada göreve yeni seçilen İlçe Başkanı Ömer Munis ve ekibini kutladı. Kafaoğlu burada yaptığı konuşmasında Balya Belediyesi’nin AK Parti’de olmadığını, 2019’da yapılacak seçimlerde Balya Belediyesi’nin tekrar kazanmaları gerektiğine işaret etti. Kafaoğlu daha sonra AK Parti Altıeylül Gençlik Kolları Kongresine katıldı.
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, İl Başkanı Hasan Demiraslan, Milletvekilleri Ali Aydınoğlu, Sema Kırcı, Kasım Bostan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram ve gençlerin katıldığı kongrede Başkan Kafaoğlu gençlere güvendiklerini, ülkenin geleceği için gençlere ihtiyaç olduğunu ifade etti. AK Parti’nin gençlere büyük önem verdiğini, 2019 seçimlerinde gençlerin büyük rol oynayacağını kaydetti.

Altıeylül Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Recep Yonga ve yönetim kurulunu kutlayan Kafaoğlu kongrenin ardından İl Başkanı Hasan Demiraslan, Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Sema Kırcı ile birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Basketbol Takımı ile Beşiktaş Tekerlekli Basketbol Takımı karşılaşmasını istedi. Müsabaka sonunda sporcuları kutladı. Kafaoğlu “Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Basketbol Takımımız rakibine 74-64 yenildi. Sahada özveriyle mücadele eden takımımıza bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyorum. Yüreğimiz ve kalbimiz onlarla atmaya devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.