foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN KAFAOĞLU ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

kafaoğlu
Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Ankara’da belediyenin yatırımlarını takip etmek amacıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu. Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Kafaoğlu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İller Bankası’na yaptığı bir dizi ziyaretlerde yatırımlar için destek istedi.

Başkan Kafaoğlu beraberinde AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ile birlikte ilk olarak Balıkesir’li olan Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i ardından da yine Balıkesir’li olan Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven’i ziyarette bulunarak sohbet etti.

Başkan Kafaoğlu’nun Ankara programına Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Gürbüz de katıldı. Başkan Kafaoğlu, İl Başkanı Demiraslan ve Genel Sekreter Gürbüz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Demirbaş’a ziyarette bulunarak, belediyenin faaliyetleri ve destek bekleyen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Kafaoğlu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İller Bankası ziyaretinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşa yönelik hizmetlerin artarak devam edeceğini ve bu kapsamda Ankara’da yatırımların daha da hızlanması adına ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.