BAŞKAN DURSUN MİRZA MUHTARLIK OFİSLERİNİ DENETLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN DURSUN MİRZA MUHTARLIK OFİSLERİNİ DENETLEDİ

Paylaş
 

Bandırma yıllar sonra yeni muhtarlık binalarına kavuştu. Belediye Başkanı Dursun Mirza yeni yapılan muhtarlık ofislerini ziyaret etti.

Bandırma Belediyesi tarafından mahalle muhtarlarına özel tahsil edilen ofisler ihtiyacı olup müracaatta bulunan muhtarlara veriliyor. Bazı muhtarlar yeni yerlerine taşınmak isterken, bazıları da eski yerlerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bandırma’nın mahalle muhtarlarına belediye tarafından yeni ofisler tahsis ediliyor. Bunların başını Haydar Çavuş Mahallesi çekti. Muhtar Nur Demir Hancıoğlu, daha önce hizmet verdiği çalışma ofisinin yetersiz olduğunu belirtip belediye başkanı Dursun Mirza’dan istekte bulununca mahallesinde mülkiyeti belediyeye ait olan arsa üzerine muhtarlık ofisi inşa edildi. Haydar Çavuş Mahallesinden sonra şimdi de Paşakonak, Paşakent, Çınarlı gibi mahallelere yeni muhtarlık ofisleri yerleştirildi. Bunun yanı sıra bazı muhtarlar çalıştıkları yerlerden memnun olup ayrılmak istemeyince belediye tarafından tahsis edilmekten şimdilik vazgeçildi.

Bandırma’nın Sesi Gazetesi olarak muhtarlarımıza yeni ofislerinde başarılar dileriz.

DSC_6852

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.