BAŞKAN AV. TOLGA TOSUN ÖĞLEN YEMEĞİNDE ŞANTİYEDE PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Balıkesir CHP Milletvekili Ahmet Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar Fen İşleri Müdürlüğünün Bandırma Belediyesi Şantiyesinde düzenlemiş olduğu öğlen yemeğine konuk oldular.

Öğlen yemeğinden sonra Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Şantiyede incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İncelemelerden sonra Belediye personeline karşılama için teşekkür ederek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Arkadaşlar ellerinize emeklerinize sağlık. 6. ayımızı doldurduk. Geldiğimiz andan itibaren tasarruf tedbirleri ile başlayan, belli başlı değişiklikler ile devam eden çalışmalar yaptık. Geçtiğimiz süreçte stratejik planımızı, 5 yıl içinde yapacaklarımızın planlamasını yaptık. Bütçelerimizi de bu doğrultuda oluşturduk. Her zaman dediğimiz gibi öncelikle tasarruf edeceğiz, makine parkımızı yenileyeceğiz, teknolojimizi geliştireceğiz, giderlerimizi azaltacağız sözlerinden yola çıkarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde Fen İşleri Müdürlüğümüze vereceğimiz 4 tane kamyon, 2 tane taşıyıcı yükleyici kamyonetlerle birlikte güzel bir başlangıç yapacağız. Bunun yanında çalışmalarımızı sürdürdüğümüz asfalt tesisimizi de yenileyip Ayyıldız tepeye taşıyacağız. Asfalt tesisimiz artık çalışmalarını oradaki şantiyemizden yürütecek. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten uyum içinde koordineli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bundan sonrada yine aynı şekilde hizmetlerin aksamadan devam etmesi içinde çalışacağımıza inancım tamdır” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BAŞKAN AV. TOLGA TOSUN ÖĞLEN YEMEĞİNDE ŞANTİYEDE PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x