TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BAŞKAN AKSOY: “YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUZ”

Paylaş
 

Başkan AKSOY güne erken başlıyor. Marmara Adalar Belediye başkanı Süleyman Aksoy Sabah erken başladığı çalışmaları, gece geç saatlere değin sürdürüyor. Yoğun tempo içinde Adalara hizmeti yetiştiren Başkan Aksoy adaları yaz sezonuna yetiştirmek ve hazırlamak için gece gündüz çalışıyor.

Saraylar Mahallesinde gerçekleşen çalışmaları incelemek ve bilgi almak için sabah erken saatlerde sahil şeridindeki çalışmaları denetleyen Süleyman Aksoy görevliler yaptığı istişarelerin yanı sıra vatandaşları da dinlemeyi ihmal etmedi. Vatandaşlarında bizzat projelerin içinde olduğunu vurgulayan Aksoy; “Halk odaklı hizmet ediyoruz, çalışmalarımız sırasında vatandaşları dinleyerek daha verimli hizmet etme olanağı sağlıyoruz.”dedi.

Saraylar Mahallesindeki sahil şeridinin çalışmaları inceledikten sonra, Marmara ilçe merkezinde yapımı gerçekleşen kapalı Pazar yeri çalışmalarını yerinde inceledi. Sezona kadar Pazar yerinin bitirileceğinin altını çizen Başkan Aksoy;Bölge olarak turizm bizim birinci önceliğimiz, bu nedenle hizmetlerimizi sezon dışında gerçekleştiriyoruz, zamanımızın kısıtlı olması ve bölge halkının da rahatını sekteye uğratmadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tabi bu süreç içerisinde hizmet olan yerde çalışmalar olur, bu nedenle de vatandaşlarımız zorluk çekse de bizlere desteğini esirgemiyorlar. Halkımızın yapılan hizmetlerden bu denli mutlu olduklarını gördükçe de bizlere hizmet ve çalışma şevki geliyor.”dedi.
Gerçekleşen hizmetlerin, çalışmalarını denetledikten sonra, Marmara Merkez de bulunan Çay Bahçeleri ihalesini yapmak için Merkeze dönen Başkan Aksoy; “İhale sonuçlarının herkese hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANGİAD YÖNETİM KURULU BAŞKAN MİRZA’YI ZİYARET ETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.