TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BAŞBAKAN YILDIRIM: AD DEĞİŞTİREREK AYAKTA KALMA PEŞİNDELER

Paylaş
 

Başbakan Binali Yıldırım, Bosna Hersek ziyareti öncesi havalimanında, MGK bildirisindeki “Proje Terör Örgütleri” ifadesi hakkında konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım, Bosna Hersek ziyareti öncesi havalimanında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Binali Yıldırım, terör örgütlerinin tek hedefinin Türkiye’yi yıkmak olduğunu belirttiği konuşmasında, “Bunların sürekli yer ve isim değiştirdiklerini söyledik. Suriye’de başka, Irak’ta başka isimle karşılaşıyoruz. Üzerlerindeki postu kaldırdığınızda kim olduklarını biliyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti ve aziz milletimizi kandıramazlar.” şeklinde konuştu.

Yıldırım’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Bosna Hersek Devlet Başkanları Konsey Üyeleri ile bir araya gelme fırsatımız olacak.Balkanların istikrarı ve huzuru için elimizden geleni gayreti gösteriyoruz. Balkanlarda yaşayan bütün ülkelerin refahı için, Balkanlar ve Türkiye ilişkilerinin gelişlmesi için önemli bir vesile olmuş olacak.

İfade kendisini anlatıyor. Örgütler kendi ifadesiyle ortaya çıkan örgütler değil, hazırlayan birileri olduğunu ifade ediyor. Proje terör örgütleri, birilerinin amaçlarına hizmet etmek üzere kurulmuştur. Hem Suriye’de hem yurtiçinde terörle mücadelede görüyoruz.

“DÜNYA BİR ARAYA GELSE BİZİ YIKAMAZLAR”

Ne Kürtlerin ne Türklerin ne de başka vatandaş grubunun dertleriyle ilgili olmadıklarını açıkça görüyoruz. Parayı kim verirse ona hizmet ediyorlar. Normal şartlarda bu örgütlerin bir amacı olsa dünya bir araya gelse hedeflerinden şaşmazlar. Bunların amacı Türkiye’yi yıkmak. Ancak dünya bir araya gelse bizi yıkamazlar, ancak oyalayabilirler. Terör örgütleri sürekli ad değiştirerek ayakta kalma peşindeler.

“AZİZ MİLLETİMİZİ KANDIRAMAZLAR”

Bunların sürekli yer ve isim değiştirdiklerini söyledik. Suriye’de başka, Irak’ta başka isimle karşılaşıyoruz. Üzerlerindeki postu kaldırdığınızda kim olduklarını biliyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti ve aziz milletimizi kandıramazlar. Bunlardan ciddi şekilde zarar gördük.”

Bir önceki yazımız olan Mitomani Hastalığı Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.