BAŞBAKAN YAVAŞ ANKARA'DAN BOŞ DÖNMÜYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞBAKAN YAVAŞ ANKARA’DAN BOŞ DÖNMÜYOR

Paylaş
 

Balıkesir’in termal turizm alanında parlayan yıldızı Sındırgı ilçesinde hizmet yağmuru devam ediyor. Sındırgı Belediye Başkanı AK Partili Ekrem Yavaş her fırsatta soluğu Ankara’da alıyor. Büyükşehir ve Sındırgı Belediyesinin hizmetlerinin yanında devlet yatırımlarının da ilçeye kazandırılması adına milletvekilleri, bakanlar ve genel müdürler ile birebir temaslarını sürdürüyor. Çevre Yolu, Akhisar Yolu, 2. Etap TOKİ, Hastahane, Kalemderesi Islahı gibi devlet yatırımlarını ilçeye kazandıran Başkan Yavaş , AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Atla ile birlikte yeni yatırımlar için Ankara kulislerini ziyaret ediyor.
Sındırgı’nın hayalleri arasında yer alan ve başkan Yavaş’ın seçim vaatleri arasında yer alan Gölcük Barajı ve Sındel Göleti yapımının hızlandırılması için Başkan Yavaş, DSİ Genel Müdür Yardımcısı Yakup Başoğlu’nu ziyaret etti. Sındırgı Ovasının sulama sisteminin kapalı devre yapılması gündem konusu oldu. Diğer bir ziyaret ise İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ‘ e gerçekleşti. İlçede gerçekleşecek kırsal mahalle parke taşı döşeme, yeni okul yapımı ve genel hizmetlerin finansmanı hakkında planlama yapıldı.
Başkan Yavaş’ın Balıkesir AK Parti milletvekilleri Kasım Bostan ve Ali Aydınlıoğlu ziyaretinde ilçeye müjdeli bir haber ulaştı. Gençlerin eğitimine ve gelişimine önem veren ve seçim çalışmalarında Başkan Yavaş’ın projeleri arasında yer alan Gençlik Merkezi ve Aktivite Alanının projelerinin tamamlandığı ve 16 Kasım’da ihalesinin yapılacağı müjdesi verildi.
Daha yaşanılabilir, yeni bir Sındırgı için çalışmalarını sürdüren başkan Yavaş “ Sındırgı gibi termal değerleri yüksek, doğal güzelliklerinin insanlarının sıcaklığıyla pekiştiği bir ilçeye hizmet etmek bizler için onur verici. Halkımız da bizlere güvendi ve bu görevi bizlere verdi. Bizlerde gücümüz yettiğince belediye çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Ancak maddi imkanlarımız kısıtlı olduğunda Devlet yatırımlarını ilçemize kazandırmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda da AK Parti ilçe başkanım Mustafa Atla ile birlikte Ankara kulislerinde Sındırgı adını yaşatıyor, hizmetlerin daha hızlı bir şekilde kazandırılması için takip sağlıyoruz. Çok şükür ki hizmet anlayışı yüksek olan milletvekillerimiz var. Onlarında destekleri ile ilçemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çok şükür ki kapılarını ne zaman çalsak elimizi boş çevirmeyen bir hükümetimiz var. Halkımızın ve hükümetimizin destekleri ile nice güzel projeleri hayata geçireceğiz. Gençlik Merkezimiz şimdiden gençlerimize ve ilçemize hayırlı olsun. “ dedi.

Bir önceki yazımız olan KIRKPINAR’IN RÖVANŞINI KURTDERELİ’DE ALDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.