BAŞBAKAN PROJELERİ ONAYLADI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞBAKAN PROJELERİ ONAYLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

2016 yılı yatırım programına Tokat Yeni Havalimanı Yapımı, Karaman Havalimanı, Dağkapı-Hastane Raylı Sistem Hattı ve Yozgat Havalimanı projeleri de eklendi.

Başbakan Binali Yıldırım, Dağkapı-Hastane Raylı Sistem Hattı, Yozgat Havalimanı,Karaman Havalimanı ve Tokat Yeni Havalimanı Yapımı projelerini onayladı. Onaylanan bu projeler Diyarbakır, Yozgat,Karaman ve Tokat’ta sevinle karşılandı.

YATIRIM PROGRAMINA DAHİL EDİLDİLER

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgilere göre, Başbakan Binali Yıldırım, DiyarbakırBüyükşehir Belediye Başkanlığının Dağkapı-Hastane Raylı Sistem Hattı projesi, UlaştırmaDenizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Yozgat Havalimanı ve Karaman Havalimanı projeleri ile DHMİ Genel Müdürlüğü Tokat Yeni Havalimanı Yapımı projelerini onaylayarak 2016 yılı yatırım programına ekledi.

YOZGAT’TA BÜYÜK SEVİNÇ

Yozgat’ın, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının, her 100 kilometrede bir havalimanı projesi kapsamına alınması kentte sevinçle karşılandı.

4-5 YILDIR GÜNDEMDEYDİ

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, havalimanı konusunun yaklaşık 4-5 yıldır Yozgat’ın ve Ankara’nın gündeminde olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.