BARHAN'IN SONU KANLI OLDU !! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BARHAN’IN SONU KANLI OLDU !!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yaylada’nın yönetim ofisleri tadilattan geçip çakma bir hotel haline getirilmişti.

Aylarca otelin ruhsat sıkıntısı yaşadığını yazmıştık. Hatta Cumhurbaşkanı Erdoğan bile son anda otelde kalmaktan vazgeçmişti. Ruhsat konusu muamma olan otel AVM’den çakma otel yaptıkları yetmiyormuş gibi, pişkin pişkin birde yanına içkili bir bar açtılar… İnsanların çoluk çocuğu ile geldiği AVM’ye yakışmayan içkili mekanın kapanması yönünde defalarca manşetler attık. Fakat bizim belediye başkanları AVM’ye ve otele bir yaptırım uygulamak yerine işi daha da körükleyip içkili mekana ve ruhsatsız otele sahip çıktı…

 

Sonunda beklenen oldu ve Barhan denilen o mekanda kan aktı. Barhan’da çalışan bir garson bıçaklanarak yaralandı. Ve işletme sahipleri bir daha açılmamak üzere mekanı kapatma kararı aldı. Biraz geç alınmış bir karar olsa da yerinde bir karar olmuş. İnşallah bundan sonra bu tip mekanlar için Belediye Başkanlarımıza yaptığımız uyarılar dikkate alınır. Söz konusu rant ve çıkar olunca Başkanların vatandaşı düşündüğü yok ama bir umut işte.

Kaynak : balikesirposta

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.