ANKET
foto-deniz1

BANVİT’TE YILLAR ESKİR AMA DOSTLUKLAR ASLA ESKİMEZ

Paylaş
 

Banvit’in uzun yıllara dayanan basketbol serüveninde, Yeşil-Turunculu camiada basketbol sahasının içinde ve dışında iz bırakan isimler oldu. Kimi oyuncular parkede çok özel performanslar sergilediler, kupalar kazandırdılar, kimisi ise parke dışında örnek oldular ve saygınlık kazandılar. Bazı özel oyuncular ise hem saha içinde hem de saha dışında gönülleri fethedip öyle ayrıldılar. Bıraktıkları güzel anılar hep hatırlanmaya devam etti ve gelecek nesillere örnek gösterildiler.

         Ermal Kuqo, Cevher Özer ve Erkan Veyseloğlu’ndan söz ediyoruz. Bu üç değerli basketbol emektarı Banvit’te birlikte geçirdikleri 2013-2014 sezonunda sahanın içinde fırtınalar estirdiler ve normal sezonu lider tamamlayan takımın en önemli parçaları oldular. Onları Turuncu-Yeşilli Camia için unutulmaz kılan saha dışında gösterdikleri büyük karakter ve bununla beraber kazanmış oldukları saygınlık oldu. Her üç sporcuda profesyonelliğin gerektirdiği şekilde kariyerlerine farklı takım formalarıyla devam ettiler. Ama yıllar da geçse, farklı formalar da giymiş olsalar Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda parkeye her adım attıklarında yine aynı sevgi ile karşılandılar.

Üç değerli isimden Ermal Kuqo kariyerini yakın zamanda sonlandırdı ama yine basketbola hizmet etmeye ve çok kıymetli işlere imza atmaya devam ediyor. Cevher Özer ve Erkan Veyseloğlu ise kariyerlerine her zaman ki iş disiplini ve profesyonellik anlayışı içerisinde devam ediyorlar.

Kendilerine seslendiğimiz şekilde Kuço, Çiço ve Veyseloğlu her nerede ne yapıyor olursanız olun, bu Kulüp, bu Şehir ve bu Taraftar sizi hiçbir zaman unutmayacak.

Tıpkı sizi kardeşleri gibi gören ve hiçbir zaman unutmayan,  ayrılırken onun için imzalamış olduğunuz ”Özkan Abimize Sevgilerimizle” yazılı fotoğrafı odasının baş köşesinde sergilemeye devam eden Başkan Özkan Kılıç gibi….

Haber_Foto_2

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.