BANVİT'TE KONDİSYONERLER BELLİ OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANVİT’TE KONDİSYONERLER BELLİ OLDU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Banvit Basketbol Kulübü, yeni sezon çalışmalarına yerli oyuncuların katılımıyla başlarken, Turuncu – Yeşillilerde A Takım Kondisyonerliğine Eren Hangün getirildi. Bandırma Kırmızı ve altyapı takımlarının kondisyonerliğini Yunus Emre Usluca ve yardımcılığını da Çağrı Yeşildağ yapacak.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Basketbol Gençler Ligi ve Altyapı Türkiye Şampiyonları’nda boy gösterecek olan Banvit Basketbol Takımlarında görev yapacak kondisyonerler belli oldu.

Banvit A Takımınında Başantrenörlüğe Ahmet Gürgen’in göreve gelmesinin ardından, A Takım Kondisyonerliğine de Eren Hangün getirildi. Hangün son olarak Eskişehir Basket takımında görev aldı.

Profesyonel kariyerine sporcu olarak başlayan Eren Hangün, Süper Lig ve TBL takımlarında forma giydi. Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesinden mezun olan Hangün, daha sonra Amerika’da basketbol kondisyonerliği ve kinezyoloji eğitimi aldı. Fenerbahçe Basketbol Altyapısında görev alan Eren Hangün, daha sonra Eskişehir Basket takımına katıldı ve burada 3 sezon boyunca başarılı bir şekilde görev yaptı. Altyapı Milli Takımlarında da görev alan Eren Hangün, 2018-2019 sezonu itibariyle Banvit A Takımının başarısı için ter dökecek.

Geride bıraktığımız sezon Banvit altyapı takımlarının şampiyon olmasında ve Bandırma Kırmızı’nın başarılı bir sezon geçirmesinde önemli bir payı olan kondisyoner Yunus Emre Usluca yeni sezonda da Turuncu – Yeşillilerin başarısı için görev alacak. Geçtiğimiz yıllarda Banvit altyapısında oyuncu olarak görev yapan ve daha sonra antrenör olarak görev almaya başlayan Çağrı Yeşildağ, yeni sezonda altyapı takımlarında kondisyoner olarak yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.