foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANVİT’E YAPILAN YALAN HABER İÇİN ÖZÜR GECİKMEDİ

Banvit BK Logo
Paylaş
 

Bugün sosyal medya üzerinden İsrailli gazeteci David Pick’in yayınladığı ”Banvit Sasa Filipovski’yi kovdu.” haberi tamamen YALAN’DIR.

Konu ile ilgili olarak Banvit Basketbol Kulübü Sportif Direktörü Turgay Çataloluk şunları söyledi : ”Bugün sosyal medya üzerinden yayınlanan koçumuz Sasa Filipovski’nin kovulduğu haberleri yalandır. Özellikle İsrailli gazeteci David Pick’in Twiter’da yayınladığı mesaj tamamıyla hayal ürünü ve rezalettir. Önümüzdeki sezon da takımın başına olacak olan antrenörümüz Sasa Filipovski ailesi birlikte ülkesi Slovenya’da tatilini sürdürmektedir. 10 Ağustos tarihinde başlayacak olan sezon hazırlıklarında takımın başında olacaktır. Bu tür sosyal medya üzerinde uydurulan ve kamuoyunu manipüle eden yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederiz.” dedi.

Sosyal medya üzerinden İsrailli gazeteci David Pick’in yayınladığı ”Banvit Sasa Filipovski’yi kovdu.” haberini yalanlama ve kınamamızın ardından, David Pick Kulüp Yetkililerimizi arayarak aldığı duyumun yanlış olduğunu belirtti ve malum konu için özürlerini iletti. Daha sonrasında ise Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili olarak açıklama yapan David Pick attığı yanlış haber için herkesten özür diledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.