BANVİT YÖNETİMİ BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KAFAOĞLU'NU ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANVİT YÖNETİMİ BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KAFAOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Paylaş
 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde yoğun mesai harcayan Banvit’te, Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk ve Genel Menajer Turgay Zeytingöz,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bu sezon kadrosunda yapılanmaya giden ve Avrupa’da yoluna kayıpsız devam eden Banvit’te Başkan Özkan Kılıç, Sportif Direktör Turgay Çataloluk ve Genel Menajer Turgay Zeytingöz,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Turuncu – Yeşilli takımın yöneticileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede takım hakkında bilgiler verilirken, Başkan Özkan Kılıç, Kafaoğlu’nda destek sözü istedi. Zekai Kafaoğlu, Banvit’in başarılarıyla gurur duyduklarını dile getirirken, Banvit Basketbol Kulübü’nün Balıkesir ve Bandırma için çok önemli bir tanıtım aracı olduğunu, böyle güzide bir kulübün uzun yıllar Türk sporuna, Balıkesir’e ve Bandırma’ya hizmet etmesi gerektiğine değindi. Ziyaret sonunda Başkan Özkan Kılıç, arkasında Başkan Kafaoğlu’nun isminin yazılı olduğu 10 numaralı Banvit Basketbol Takımı formasını hediye etti. Başkan Kılıç ayrıca, Zekai Kafaoğlu’na Turuncu – Yeşilli takımında yeni sezon kombinesini de takdim ederken, kendisini maçlara beklediğini de ekledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.