BANVİT BANDIRMA'DA HİDO'YU AĞIRLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANVİT BANDIRMA’DA HİDO’YU AĞIRLADI

Paylaş
 

Banvit Eurocup 2.Tur G Grubu ilk hafta mücadelesinde Bandırma’da oynadığı Bayern Münih karşılaşmasında Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu’nu misafir etti. Karşılaşma öncesinde düzenlenen törenle basketbol yaşantısı boyunca NBA ve Türk basketbolundaki başarı ve hizmetlerinden dolayı Hidayet Türkoğlu’na şilt takdim edildi.

Eski A Milli Takım Kaptanı ve NBA oyuncusu, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu Banvit – Bayern Münih karşılaşmasını izlemek için öğle saatlerinde Bandırma’ya geldi. İlk olarak Banvit A.Ş.’yi ziyaret ederek burada Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener,  Banvit Genel Müdürü Turgut Görener, Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç ve Banvit BK Sportif Direktörü Turgay Çataloluk ile görüşen Hidayet Türkoğlu daha sonra Banvit Çocuk Evi öğrencileri ve şirket çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Banvit A.Ş. ziyaretinden sonra hep birlikte yenen öğle yemeğinde basketbolla ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen yemeğin ardından grup Banvit – Bayern Münih karşılaşmasını izlemek için Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’na geçti. ”Türkiye’nin Gururu Hido” tezahuratları eşliğinde salona gelen TBF CEO’su  Hidayet Türkoğlu salonda yoğun ilgi karşısında duygusal anlar yaşadı. Geçtiğimiz hafta yıllarca formasını giydiği ve sayısız başarılar kazandığı NBA takımı Orlando Magic tarafından benzer bir törenle ödüllendirilen Hidayet Türkoğlu için bu kez Bandırma’da görkemli bir tören düzenlendi. Karşılaşma öncesinde ışık ve ses gösterileri ile takdim edilen Hidayet Türkoğlu’nun kariyeri ve başarıları büyük alkışlar eşliğinde anons edildi. Daha sonra Banvit A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener Hidayet Türkoğlu’nun resminin bulunduğu özel platformda kendisine şilt takdim etti. Banvit altyapı sporcuları ile fotoğraf çektiren Hidayet Türkoğlu karşılaşmayı Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç ile beraber takip etti.

Bir önceki yazımız olan BANVİT ROMANYA'YI RAHAT GEÇTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.