BANVİT AVRUPA'DA ZAFER PEŞİNDE | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BANVİT AVRUPA’DA ZAFER PEŞİNDE

Paylaş
 

Banvit, FIBA Şampiyonlar Ligi C Grubu 8. hafta maçında İtalya temsilcisi Umana Reyer Venezia takımını konuk edecek. 13 Aralık Çarşamba 20.30’da başlayacak olan karşılaşma S Sport’tan canlı olarak yayınlanacak.

FIBA Şampiyonlar Ligi’nin geçen sezonki finalisti Banvit, C Grubu’nda rövanş maçlarının ilkinde Bandırma’da taraftarı önünde 13 Aralık Çarşamba 20.30’da Banvit Kara Ali Acar Spor

Salonu’nda Umana Reyer Venezia’yı konuk edecek. Basketbolseverler bu karşılaşmayı ücretsiz olarak salondan takip edebilecek.

Bu önemli karşılaşma öncesinde Banvit’te yıldız oyuncu Tolga Geçim’in tedavisi devam ederken, Turuncu – Yeşillilerin Umana Reyer Venezia maç kadrosunda şu isimler yer alıyor: Adonis Thomas, Damian Kulig, Can Altıntığ, Erkin Şenel, Metehan Akyel, Gasper Vidmar, Andy Rautins, Rıdvan Öncel, Tony Taylor, Angelo Caloiaro, Ragıp Berke Atar ve Şehmus Hazer.

Banvit Avrupa arenasında bugüne kadar oynadığı 122 karşılaşmada 69 galibiyet, 1 beraberlik ve 52 mağlubiyet alarak %57 galibiyet yüzdesi elde etti. Avrupa’da sezonu zorlu İtalya deplasmanında açan ve üç uzatma sonunda Umana Reyer Venezia’ya 108-101 mağlup olan Banvit, bu zorlu karşılaşmada taraftarının desteğiyle rakibinden rövanşı almak istiyor.

FIBA Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda puan durumu ve sekizinci hafta programı ise şu şekilde :

ŞAMPİYONLAR LİGİ A GRUBU O G M A Y P Av.  
 
 
1- Umana Reyer Venezia (İtalya) 7 5 2 594 556 12 38  
2- SIG Strasbourg (Fransa) 7 5 2 548 516 12 32  
3- Banvit BK (Türkiye) 7 4 3 549 551 11 -2  
4- Movistar Estudiantes (İspanya) 7 4 3 565 551 11 14  
5- Medi Bayreuth (Almanya) 7 4 3 573 554 11 19  
6- AEK (Yunanistan) 7 3 4 590 587 10 3  
7- Petrol Olimpija (Slovenya) 7 2 5 529 574 9 -45  
8- Rosa Radom (Polonya) 7 1 6 494 553 8 -59  

12 Aralık 2017 Salı

22.00 Petrol Olimpija (Slovenya) – SIG Strasbourg (Fransa)
22.30 Movistar Estudiantes (İspanya) – AEK (Yunanistan)

 

13 Aralık 2017 Çarşamba  
20.30 Banvit BK (Türkiye) – Umana Reyer Venezia (İtalya)  
22.00 Medi Bayreuth (Almanya) – Rosa Radom (Polonya)  

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.