BANVİT 12. TÜBAD MEHMET BATURALP TURNUVASI İÇİN İSTANBUL YOLCUSU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANVİT 12. TÜBAD MEHMET BATURALP TURNUVASI İÇİN İSTANBUL YOLCUSU

Paylaş
 

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Banvit, 21-23 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan 12. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvasına katılacak. Turuncu – Yeşilliler, Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu AEK ile de hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

Hazırlıklarına Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanlarla devam eden Banvit, 21-23 Eylül tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan 12. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvasına katılacak. Turuncu – Yeşilliler, Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu AEK ile de Sinan Erdem Spor Salonu’nda hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

Uzun yıllardır Banvit’in katkılarıyla ve Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) tarafından organize edilen ve Avrupa’nın saygın takımlarının katıldığı İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan 12. TÜBAD Turnuvası bu sene değerli antrenör merhum Mehmet Baturalp’in adını taşıyacak. Turnuvada Banvit, Anadolu Efes, Darüşşafaka ve Khimki Moskova takımları mücadele edecek. Turuncu – Yeşilliler ilk maçında 21 Eylül Cuma 19.30’da Anadolu Efes ile karşı karşıya gelecek. İlk maçlarda alınan sonuçlara göre Banvit turnuvanın son günü olan 22 Eylül Cumartesi, Darüşşafaka-Khimki Moskova takımlarından biriyle kozlarını paylaşacak.

Turuncu – Yeşilliler İstanbul kampının son günü olan 23 Eylül Pazar günü 17.00’de de Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu AEK ile Sinan Erdem Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.

  1. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası maç programı şöyle:

21 Eylül Cuma

Saat 17:00 Khimki Moskova- Darüşşafaka Tekfen

Saat 19:30 Anadolu Efes – Banvit

22 Eylül Cumartesi

Saat 16:30 Üçüncülük Maçı

Saat 19:00 Final Maçı

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.