BANSİAD'IN YENİ BAŞKANI KİM OLDU? | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANSİAD’IN YENİ BAŞKANI KİM OLDU?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneğinin Olağan Genel Kurulu 27.01.2016 tarihinde gerçekleştirilerek yeni Yönetim Kurulu belirlendi.

Çetin Mirap’ın dönem Başkanlığını yaptığı BANSİAD da yapılan seçimler neticesinde Yönetim Kurulu Başkanlığına Yalçın CÖMERT, üyeliklere Gülin İŞGÜDER ERDAN, Vahit ATÇI, Selim Dinçer ÜNVER ve Hüseyin MUSLUBAŞ seçildi.

BANSİAD Dönem Başkanı Yalçın Cömert yaptığı ilk açıklamasında “Derneğimiz yenilenen yönetimi ile birlikte bölge ekonomisi ve ülke sanayinin geliştirilmesine katkıda bulunmaya yeni bir şevkle devam edecektir. Bu temel amaç çerçevesinde önümüzdeki dönemde de bir yandan bölgemiz ve ülkemizde yaşanılan sorunlara çözüm yolları belirlemeye çalışılırken, diğer yandan çözüme yönelik uygulamaların hayata geçirilmesi için gerekli kamuoyunun yaratılmasına gayret edecektir. Özellikle Bandırmanın ekonomik ve sosyal gelişme potansiyelini ortaya çıkarabilmek için değişik projeleri hayata geçirmeye çalışacağız. Amacımız kentimizi her yönü ile geliştirerek bölgesine ve ülkesine ekonomik ve sosyal açıdan önemli katma değeler sağlayan bir cazibe merkezi haline getirmek olacaktır.” dedi.

Bandırma ŞEHİR

Bir önceki yazımız olan Ceviz fidanı satışları Bandırma'da arttı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.