BANSİAD EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bansiad Bandırma Sanayici ve İş adamları Derneği başkanı Çetin Mirap ve yönetim kurulu Ekim ayı yemekli toplantısını Odaman Otel’de tertipledi. Sanayi ve İş dünyasının önemli isimleri Bansiad toplantısına katıldı. 40 ilden büyük 150 bin nufuslu Bandırma’nın en başarılı dernekleri arasında ilk sırayı alan Bansiad üyeleri yemekte Bandırma’ya yapılacak yeni sanayi yatırımları hakkında sohbet etti.
Bansiad Başkanı Çetin Mirap toplantı hakkında bilgi verip BANSİAD’a 4 ünlü iş adamın daha üye olduğunu açıkladı.
Balıkesir Sanayici ve İş Adamları Derneği, Biga İş Adamları Derneğine onur konuğu olarak katıldı.
Bansiad başkanı Çetin Mirap derneğe yeni üye olan Bandırma’nın başarılı genç işadamı Evren Güven, İlhami Güven şirketi yönetim kurulu başkanına Yılmazlar Ticaretten Adem Yılmaz’a ve Altıntaş Beton’dan Hüseyin Altınbaşa törenle dernek rozetlerini taktırdı.
BANSİAD a yeni üye olan 4 genç iş adamı kürsüye gelip kendilerini eski üyelere tanıttı.
Belediye meclis üyesi Av.Tolga Tosun Akpartinin 25.dönem Balıkesir Milletvekili aday adayı başarılı iş adamı Abdullah Çolak’ta BANSİAD yemeğine katıldı.Abdullah Çolak yurt dışında onlarca ülkeye anahtar teslimi yem fabrikaları kuran başarılı bir iş adamı Abdullah Çolak rahmetli babası İsmail Çolak anısına Bandırma Diş hastanesine geçmiş yıllarda ek binalarda yaptırarak hayırseverlik örneği sergilemişti.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BANSİAD EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x