BANSİAD BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN'U MİSAFİR ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANSİAD BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN’U MİSAFİR ETTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği, olağan aylık toplantısında Belediye Başkanı Tolga Tosun’u konuk etti. BANSİAD üyelerinin hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Cengiz Küçükköseleci, seçimlerin ardında artık birlikte çalışma zamanıdır diyerek “ 31 Mart yerel seçimleri tamamladık. Bu süreçte iyi niyetleri ve hoşgörüleri nedeniyle siyasi partilere ve adaylara teşekkür ediyoruz. Göreve seçilen Tolga Tosun’a başarılar diliyoruz. Artık ileriye bakma zamanıdır. İktidarıyla muhalefetiyle Bandırma için çalışma zamanıdır. “

Bende BANSİAD üyesi bir kardeşinizim diyen Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun “ Belediyedeki ilk günlerimizi teşekkür ziyaretleriyle tamamladık. Ancak önümüzdeki haftadan itibaren kolları sıvayarak işe koyuluyoruz. İlk icraatımız seçim sürecinde sözünü verdiğimiz kreşler olacak. 4 mahallemize yapılacak olan kreşlerin proje çalışmalarına başladık. En kısa sürede projeyi hayata geçireceğiz. Bursa Balıkesir yol girişindeki su giderleri sıkıntısını biliyoruz. Bu noktada sıkıntıyı çözme adına adımlar atacağız. “ dedi.

BANSİAD üyesi Nihat Yazıcı, dere yatakların ıslah çalışmaları yapılması gerektiğini söyleyerek, artık fabrikalarımızda sel felaketi yaşamak istemiyoruz dedi.

Tophisar’dan gelen sulardan sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Osman Kocaman’da, sabah ve akşam saatlerinde Bandırma’ya girmek büyük sorun oluyor. Trafiği rahatlatmak adına alt geçit çalışmalarının en kısa sürede başlaması gerektiğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.