BANET IZGARA ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYAFET VERDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANET IZGARA ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYAFET VERDİ

Paylaş
 

Bandırma Liman Avm’deki Banet Izgara Salonu Bandırma’daki şehit ve gazi ailelerine yemek ziyafeti verdi.

Aileler Banet Izgara Salonu’na gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

Balikesir’in Bandırma ilçesinde Liman AVM’ de Resturant Müdürü Ali Ben “Şirketimizin yönetim kurulunun aldığı karar neticesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla Banet Izgara Resturantta bütün çeşitler şehit aileleri için bedava.” dedi.

Bandırma Gönen yolu üzerinde Liman AVM’de bulunan Resturantta Banet Izgara, et ve tavuk ızgara çeşitleri döner, köfte çeşitleri tatlı, salata ve yiyecek içecekleri şehit aileleri için kampanya başlattı. Restaurantta bulunan tüm ürünlerden şehit ailelerinin ücretsiz şekilde yiyebileceklerini belirten Ali Ben, bunun için sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak , “Liman AVM Banet Izgara Restaurant’ta şehit ailelerine her şey ücretsiz. Onlar bedellerini canlarıyla ödediler. Ruhları şad olsun” yazılı sosyal medya spotu gören vatandaşlar ise esnafı takdir ediyor.

Hiçbir şehit yakını olmadığını belirten Banet Izgara “Bizim birinci derece yakınımız yok. Ama tüm şehitler evladımız kardeşimiz Onlar bizim için canlarını feda ettiler. Banet Izgara tüm ürünleri et ve süt ürünlerini en sağlıklı ve güvenilir olarak Gönen ve çevre ilçelerinden temin ederek hazırlıyoruz” dedi.

Resturantın Bandirma Liman AVM faaliyetine devam ettiği müddetçe şehit ailelerine destek vereceklerini ifade eden Banet Izgara yetkilileri, “Onlar, vatanımız ve namusumuz için canını verdi, biz restauranttı versek ne olur? Allah şehitlerimizin ruhlarını şad eylesin” şeklinde konuştular..

 

Bir önceki yazımız olan KAYMAKAM VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BİREY TEMEL LİSESİ'Nİ ZİYARET ETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.