foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BANDIRMA’YA YENİ ÖZEL HASTANE

ÖZELHASTANE
Paylaş
 

Sevgi Hastanesi Bandırma’ya yapmayı planladığı yatırım öncesi Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ederek yatırımla ilgili bilgi verdiler. Ziyarete Özel Sevgi Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hakan ve Halkla İlişkiler Müdürü Kader Bakkal katıldı.

Yatırımlarına Tıp Merkezi ile başlayacaklarını ifade eden Sevgi Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hakan, “Bandırma’nın Balıkesir İli genelinde özel bir yeri var. Hem nüfusu açısından hem de gelişme hızı açısından Bandırma yatırım için önemli bir merkez. Bandırma’dan Hastanemize gelenlerin çok olması da bizi Bandırma’ya yatırım yapmaya yöneltti” dedi.

Başkan Dursun Mirza; “Bandırma son yıllarda yatırımcıların cazibe merkezi oldu. Her geçen gün yatırımcılar Bandırmamızı ziyarete geliyor. Biz de Bandırmamızın doğasına zarar vermeyecek her türlü yatırımı destekliyoruz” dedi.

KAYNAK: İLK HABER

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.