foto-deniz1

BANDIRMA’YA BİR ACI HABER DAHA…

ankara_daki_patlamada_kahramanmarasli_fatma_berna_atmaca_da_sehit_oldu_h132664_19fb7
Paylaş
 

Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Fatma Berna Atmaca’da Ankara’daki terör saldırısında hayatını kaybetti.

Ankara’daki terör saldırısı Terör saldırısı henüz 3 aylık bir evliliği de sona erdirdi. Ankara’daki terör saldırısında hayatını kaybeden Fatma Berna Atmaca’nın henüz 3 ay önce dünyaevine girdiği öğrenildi.

Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığı bahçesinde 26 yaşındaki Atmaca’nın cenazesini almak için bekleyen akrabası Mustafa Atmaca, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 aylık bir ailenin terör kurbanı olduğunu söyledi.

Berna Atmaca’nın yeğeniyle evlendiğini ifade eden Atmaca, “Yaklaşık 3 ay önce dünyaevine girmişlerdi. Kendisi Deniz Kuvvetleri Komutanlığının içerisindeki bir banka şubesinde memur olarak çalışıyordu. Önceden İstanbul’da yaşıyorlardı ve tayini buraya çıkınca 1,5 ay önce Ankara’ya taşındılar” dedi.

Servisle evine gitmeye çalıştığı sırada meydana gelen patlamada hayatını kaybeden gelinlerinin, yeğeniyle birbirlerini severek evlendiklerini belirten Mustafa Atmaca, “Kahramanmaraş’tan gelen annesinden kan örneği aldılar. Şu an bekliyoruz. Ecel buraya çekmiş” ifadeleriyle yaşadıkları acıyı anlattı.

Güçlükle ayakta duran anne Hatice Atmaca ise kızının yeni evlendiğini ifade ederek, “Kelimelerin bittiği yerdeyim, diyecek hiçbir şey bulamıyorum” diye konuştu.

Anne Atmaca’yı yakınları teselli etti.

Bizde Bandırma’nın Sesi olarak Fatma Berna Atmaca’ya Allah’tan rahmet Atmaca ailesine Ailesine sabır diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA KAYMAKAMI SONEL'DEN ŞEHİT MEHMET KUTLU'NUN EVİNE TAZİYE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.