BANDIRMASPOR'DA MUSTAFA UĞUR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMASPOR’DA MUSTAFA UĞUR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor’ da geçtiğimiz hafta sonu GİRESUN SPOR’ a karşı alınan 1-0 lık yenilginin ardından istifa eden Teknik Direktör Yusuf Şimşek’ in yerine gelen Mustafa Uğur getirildi. Uğur Bandırmaspor kulüp binasında Başkan Erhan Elmastaş ile anlaşma imzaladı.
Bandırmaspor’un durumunu biliyoruz. Biz burayı kabul ederken, görerek bilerek kabul ettik
Mustafa Uğur karşılıklı sözleşmenin imzalanmasının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Buraya gelip Başkanımla çalışmak kendilerine nasip oldu. Tabii ki Bandırmaspor’un durumunu biliyoruz. Biz burayı kabul ederken, görerek bilerek kabul ettik. Elimizden gelen bütün her şeyi, yaparak bu takımı bu lig de bırakmak adına ne gerekiyorsa, bunun fazlasını yapmaya geldik” dedi.
7 maçlık bir süreç içerisinde bütün Bandırmaspor taraftarını hep birlikte, beraber olmaya çağırıyoruz
Uğur konuşmasının devamında;” Bu takım kesin düştü diye kabul etseydim, ben bugün gelmezdim. Gelmemizin bir anlamı yok. Biz bu heyecanı kendimizde yaşayacağız, oyuncularımıza da yaşatacağız, şehrimize de yaşatacağız. Eğer burada bir heyecan olmazsa, bu takımın başında oyuncu olarak çıkmanın bir anlamı olmaz. Biz bu coşkuyu oyuncu grubuna verebilirsek ki ben ve ekibim vereceğimize inanıyorum. Şu an ki 7 maçı final olarak değerlendiriyorum. Başarıda her zaman 5 tane unsur vardır. Benim kriterlerim bu; Yönetim kurulu, teknik direktör, basın, taraftar, futbolcular ahenk içerisinde olursa başarı kaçınılmaz olur. 7 maçlık bir süreç içerisinde bütün Bandırmaspor taraftarını hep birlikte, beraber olmaya çağırıyoruz. Bu beraberliği hissedersek sahada çok şeyler değişebilir. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz, kolay bir şey olsaydı Bandırmaspor daha farklı yerlerde olabilirdi. Biz buraya gelirken zor bir işi başarmaya geldik. Buraya 3 tane yardımcımla birlikte geldim. Ekibimdeki arkadaşlarım Güray Genç, Nihat Cem, Adnan Öztekin Kaleci Antrenörü” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.