BANDIRMASPOR YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ ARIYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMASPOR YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ ARIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, Basın Sözcüsü Yakup Ataş ile birlikte kulübün Özsoylar İş Merkezinde bulunan ofisinde ortak basın toplantısı düzenledi.

Ziraat Türkiye Kupası dâhil 4 haftada 5 maç yatıklarını anımsatan Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, ”5 maçta 2’sini kazanırken 3’ü kaybettik. Alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Kemal Kılıç ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık” dedi.

Kemal Kılıç’ın istifasının ardından Balıkesirspor’ un eski teknik direktörü İsmail Ertekin ile bir görüşme yaptıklarını açıklayan Elmastaş, “Ancak Ertekin’in bir üst ligde teknik direktörlük yapma gibi bir düşüncesinin olmasından dolayı kendisiyle uzlaşmaya varamadık. Teknik direktör arayışlarımız devam ediyor. En geç 15 gün içerisinde takımın başına hedeflerimiz ve ilkelerimize uyan bir teknik direktörü getireceğiz” dedi.
Bütün bu olumsuzluklara rağmen Bandırmaspor’un hedeflerinden her hangi bir sapma olmadığının altını çizen Elmastaş, “ Liderle aramızdaki puan farkı 9 puan, bir an önce kendimizi toparlayarak şampiyonluk iddiamızı sürdürmeliyiz. Bunun için takımın başına getireceğimiz teknik direktör bu beklentilerimize cevap verecek nitelikte biri olacaktır” ifadesini kullandı.
Basın Sözcüsü Yakup Ataş’ta konuşmasında, hakemlerin Bandırmaspor maçlarında kendileri aleyhine çok kolay penaltı verdiğini öne sürdü.
Ziraat Türkiye Kupası da dâhil olmak üzere bu güne kadar oynanan 5 maçta takımları aleyhine 5 penaltının verildiğini açıklayan Ataş, “Bu konuda Türkiye Futbol Federasyonuna gerekli müracaatlarımızı yapacağız. Bandırmaspor olarak sahada kazandıklarımızı masa başında kaybetmek istemiyoruz. Federasyona yapacağımız müracaatta verilen penaltılarla ilgili görüntüleri de ulaştıracağız” ifadesini kullandı.

cihan

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.