BANDIRMASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ MUSTAFA GÜRSEL: TAKIMIMIZ ÇOK ÇALIŞIYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ MUSTAFA GÜRSEL: TAKIMIMIZ ÇOK ÇALIŞIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bolu’da sezon hazırlık çalışmalarını sürdüren TFF 1.Lig takımlarından Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel, “7 Haziran 2021 tarihinden itibaren şehirden uzağız. 2.etap çalışmalarımızı da Bolu’da sürdürüyoruz. Çalışmalara tam kadroyla başladık. Bu bizim açımızdan avantaj” dedi.

-Takımın performansından memnunum

Hazırlık kamplarında takımdaki eksiklikleri görme imkanı bulduklarını dile getiren Gürsel, “Amacımız,  oyuncularımızı bireysel olarak bulundukları seviyelerin üzerine çıkarmaktır. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Takımın performansından memnunum. Salı günü hazırlık kampını tamamlayarak Bandırma’ya döneceğiz” şeklinde konuştu.

-İyi bir takım oluşturduk

Plan ve program doğrultusunda iyi bir takım oluşturduklarını dile getiren Gürsel “2021-2022 futbol sezonunda taraftarlarımız, tempolu, dinamik ve seyir zevki yüksek, sadece oynamayı düşünen bir takım görecekler. Takım istikrarı konusunda bu sezon sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Her taraftarımız Bandırmaspor’un ilk 11’ini sayabilecek konumda olacak” şeklinde konuştu.

-Oyun sistemi belli oldu

Mevcut oyuncu profiline göre bu sezon 1+4+1+4+1 sisteminde oynayacaklarını açıklayan Gürsel “Kadro genişliği konusunda her hangi bir sıkıntımız bulunmamaktadır. Her mevkide 2 oyuncuya sahibiz. Lig uzun bir maraton, bunu çıkartabilecek oyuncu profiline sahibiz. Hedefimiz 2021-2022 futbol sezonunda Bandırmayı gururla temsil etmek ve lige kalıcı olmaktır” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan AVŞA BAHAR AQUA RESORT OTEL BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.