BANDIRMASPOR KONGRESİNDE İTTİFAK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMASPOR KONGRESİNDE İTTİFAK

Paylaş
 

Bandırmaspor  Genel Kurulu gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur yardımcılıklarını İhsan Turgut ve İsmail Sertkaya’nın yaptığı yoğun katılımlı Kongrede tek aday olan  Göksel Karlahan yeni yönetim listesiyle ikinci kez Başkan seçildi. 

Bandırma Barış Manço Kültür Merkezinde 145 üye ve çok sayıda sporseverin katıldığı Genel Kurulda  denetim raporlarının okuyan üye İsmail Çapar kulübün resmi borcunun 18 Milyon TL olduğunu açıklarken çalışma raporunun okunması akabinde  ilk olarak kürsüye gelen Başkan Göksel Karlahan  kendi dönemlerine ait tüm masrafların ödendiğini ve yeni dönemde hedeflerinin Şampiyonluk olduğunu söyledi. Onursal  Başkan Dursun Mirza’nın  önceki dönemde Bandırmaspor’a Belediye olarak yaptıkları katkı ve desteklerle ilgili  konuşmasından sonra sözü alan eski başkanlardan Erhan Elmastaş 2015 yılında göreve geldim layıkıyla yaptığıma inanıyorum, mevcut yönetimin hesaplarını ibra etmeyeceğim diyerek Başkan Göksel Karlahan’ı kulübe temlik koyan ilk başkan olarak tarihe geçtiğini temlik konulan tarihte o kadar alacağı yoktu yönünde  eleştiride bulundu. Yanıt vermek için kürsüye gelen Karlahan bugün yine temlik koyarım  şu anda başkan adayı varsa çekilirim kimse belden aşağı eleştirmesin  spor faaliyeti  başarıya endeksli  başta Onur ve Tolga başkanım olmak üzere bu sene borçları kapatırız dedi.

Kürsüye davet edilen Eski Başkan Mehmet Kılkışlı kongremizin hayırlı olmasını diliyorum diyerek başladığı konuşmasında  5 Milyon Tl borçla bıraktıkları kulüp borcunun 18 Milyona çıkmasının üzücü olduğuna işaret ederek  herşeyden önce kulübe otoparkları kazandırarak kalıcı gelir sağlayan Cemal Öztaylan’a teşekkür etmemiz lazım, her şeye rağmen Göksel Karlahan ve Yönetiminin arkasında olacaklarını  burdan çıkarken tek vucut çıkalım ve bu sezonun sefa yılı olmasını diliyorum şu anda uçan kuşa borç var inşallah borçsuz günler gelsin” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun konuşmasına bende sporun içinden geliyorum diyerek başlarken Bandırmaspor’un son geldiği mali durumdan üzüntü duyduğunu belirtti. Göksel Başkana her türlü desteği vereceğimi vaat ediyorum dedi. 18 Milyonluk kaynak Kamu desteği Büyükşehir desteği lazım bu borca Bandırma’nın gücü yetmez. Bu borcu toparlayamazsak bu borç sürekli büyüyecek. Onur kardeşimle beraber Bandırmasor sevdalısı kardeşimizle toplantılarda bulundum. Gelinen noktada eski başkanlarıda çağırarak görüştük. 5 Milyon acil para lazım,kamp transfer için lazım. Bandırma Belediyesi olarak bu borçları çözmek için destek adına daha kalıcı gelirleri oluşturmak açısından herkesten destek istiyorum. Sizlerde alacağımız kararlarda arkamızda durusanız daha güzel olur.Bu dönem inşallah şampiyonlukta da beraber sevinceğiz arkadaşlar geçmiş dönem başkanlarımıza teşekkür ediyorum Onur arkadaşımıza da teşekkür ediyorum dedi.

Divan Başkanı Ozan Onur’un sorunların aşılmasında birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan konuşmasından sonra  Denetim ve Çalışma raporu 4 olumsuz oya karşılık  çoğunlukla kabul edilerek geçtiğimiz dönemin hesapları ibra edilmiş oldu.

Söz alan üyelerden sonra geçilen tek listeli seçimde oy birliğiyle oluşan Bandırmaspor Yeni Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

Asil Liste : Onur Göçmez, Serdar Kuter, Emre Ertürk, Merve Kınık Öztürk, Yunus Emre Karahan, Mustafa Der, Özgür Kızıllar, Mülkü İnci, Özgün Eren, Namık Havutça, Mücahit Çarıkçıoğlu, Soner Koçoğlu ve Mehmet Özbay’dan

Yedek Liste : Özenç Batimor,Feray Acemliler,Göker Duru,Serhat Ekinci,Feridun Demirören,Tarık Çimen ,Metehan Turan,Hakan Acet, Fikret Özatmaca,Özgün Eren,Altan Önler,Şerafettin Çıkar,Barış Atalay,Naim Tanır

Denetim Kurulu : İhsan Şen, Mehmet Yağcı ve İzzettin Çalışır.

Yedek Denetim Listesi: Ziya Öztürk,H.Cengiz Oruçoğlu,Berkay Hoşaf

 

BANDIRMA GERÇEK – 21-06-2019 – BERKAN KOZAN

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.