BANDIRMASPOR GENEL KURULU YAPILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMASPOR GENEL KURULU YAPILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor Kulübü Derneği Genel Kurulu Barış Manço Kültür Merkezi sinema salonunda yapıldı. Genel kurula toplam 800 davetli katıldı. Bandırmaspor’a ilk defa iki başkan adayı talip oldu. Bandırmaspor Kulübünün eski başkanı Erhan Elmastaş ile Bandırmaspor yöneticisi Göksel Karlahan aday olduğunu açıkladılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan genel kurulda divan başkanlığını Halit Sezgin yaptı. Genel Kurula Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Mehmet Tüm, Sedat Pekel, Başkan Dursun Mirza, Ozan Onur, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı ve kalabalık bir Bandırmaspor Kulüp üyesi katıldı.

Dursun Mirza yaptığı konuşmada bir puanla birinci ligten ikinci lige düştük fakat tekrar mücadeleye devam ederek birinci lige çıkmak için belediye olarak kulübe destek olacaklarını belirtti. Erhan Elmastaş ve Göksel Karlahan başkan adayları olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmaları anlattıktan sonra yönetim kurulu üyelerini açıkladılar.

Göksel Karlahan’ın yönetim kurulunda; Talip Yıldız, Ramazan Muslubaş, Mülkü İnci, Niyazi Güler, İhsan Turgut, Mehmet Doğan, Ömer Aksoy, Aydinç Aydemir, Adem Yılmaz, Mehmet Özbek, Hüseyin Kaplan, Emin Ayöz ve Talat Evren var.

Erhan Elmastaş’ın listesinde ise; Ömer Beyaz, Erol Rüzgar, Ertunç İşbay, Adnan Tuksal, Ümit Babacan, Egemen Öncel Özhuy, Volkan Gözükara, Bora Öziş, Bilgen Süngü, Kadir Bora Keskinler, Galip Akgün, Gökhan Yankol, Hasan Çakmak bulunmakta.

Seçim sonuçları saat 17.30’da açıklanacak.

DSC_8024

DSC_8003

DSC_8047

DSC_8049

DSC_8052

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.