BANDIRMASPOR DESTEK BEKLİYOR! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMASPOR DESTEK BEKLİYOR!

google haberlerde takip et

BANDIRMASPOR-YÖNETİMİBandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, bu güne kadar satılan kombine bilet sayısının 2 bin adet olduğunu açıkladı. Sezon öncesinde toplam 2 bin 500 adet bilet bastırdıklarını dile getiren Elmastaş, geriye kalan 500 adet kombine biletin ise Eylül ayı sonuna kadar satılmasının planladığını söyledi.

Geçen yıl satılan kombine bilet sayısının 300 olduğunu dile getiren Elmastaş, ”Taraftarlarımız ve kulüp yöneticilerimizde desteğiyle bu güne kadar 2 bin adet kombine bilet sattık. Geriye kalan 500 adet kombine bileti ise bu ay sonu sonuna kadar satmayı planlıyoruz. Taraftarlarımıza kombine biletlerin satışı konusundaki desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Seyircisiz oynadıkları sezonun ilk maçında kendi sahalarında Kırklarelispor’a 2-1 yenildiklerini anımsatan Elmastaş, “Bu maçta cezamızdan dolayı seyirci avantajımızı kullanamadık. Kenedi sahamızda 2-1 yenilerek lige kötü bir başlangıç yaptık. Hedefimiz bu hafta sonu Fethiye’de oynayacağımız maçta puan ve puanlar alarak Kırklarelispor müsabakasının yenilgisini unutmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan SAADET İLE AK PARTİ İTTİFAK YAPACAK MI? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.