Bandırmaspor Cezaevinde Kalan Çocukları Ziyaret Etti | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Bandırmaspor Cezaevinde Kalan Çocukları Ziyaret Etti

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Spor Toto 2.lig’de mücadele edenBandırmaspor, Bandırma’da bulunan M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda kalan çocukları ziyaret etti.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor’un teknik heyeti ve futbolcuları, Bandırma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndaki çocukları ziyaret etti.

Kulüp başkanı Erhan Elmastaş, konuya ilişkin açıklamasında, cezaevinde bulunan çocukların hayata kazandırılması ve suçtan uzak tutulması için yapılan çalışmalara katkı sağlamak istediklerini belirtti.

Uzatılan bir elin her şeyi değiştirebileceğini ifade eden Elmastaş, şunları kaydetti:

“Sporun ana hedeflerinden biri de çocuklarımızı suçtan uzak tutmaktır. Bu bilinçle cezaevindeki çocuklarımızı ziyaret ettik. Futbolcularımızla kaynaşmalarını sağladık. İnşallah bu ziyaretimizi oradaki çocuklarımıza olumlu yansımaları olur.”

Teknik Direktör İsmail Ertekin ise “Her şey dışarıdan farklı gözüküyor. Futbolcu olmakta hiç kolay değil. Maçı kazanmakta kolay değil. Her şeyi kolaylaştıran tek şey bir şeyi istemektir. Bir şeyi çok istiyorsanız olur. Sizler de bir şeyi çok isterseniz olur” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda çocuklara imzalı Bandırmaspor formaları hediye edildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.