foto-deniz1

Bandırma spor Celal ile yollarını ayırdı

PTT 1. Ligi’nin yeni takımı Bandırmaspor’da iç transfer görüşmeleri devam ediyor. Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, iç transfer görüşmeleri kapsamında defans oyuncusu Celal Aras ile bir araya geldi.Bandırmaspor Celal ile yollarını ayırdı

Görüşme sonrasında açıklama yapan Celal Aras “5 yıldır formasını giymekten gurur duyduğum Bandırmaspor ile olan sözleşmemi sonlandırmış bulunmaktayım.

Öncelikle 5 yıl boyunca benim üzerimde hakkı olan, abilerim, takım arkadaşlarım, cefakar Bandırmaspor taraftarı ve bu sure zarfından üzerimde emeği olan herkes hakkini helal etsin, ben herkese hakkımı helal ediyorum” dedi.

Futbol da bu tur ayrılıkların olabileceğinin altını çizen Aras “5 yıl boyunca birçok haksızlığa maruz kalmama rağmen, camiamızın zarar görmemesi için birçok fedakârlıklarda bulundum. Hakkettiğimiz değeri göremediğimiz zamanlar da oldu ancak, bu sure zarfında, cefakâr taraftarımız her zaman yanımda oldu, benim sizlerden tek isteğim, bundan sonrada dualarınızı ve güzel dileklerinizi benden esirgememeniz. Tekrar görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Başkan Erhan Elmastaş, “İç transfer görüşmeleri kapsamında defans oyuncusu Celal Aras ile bir görüşmemiz oldu. Yapılan görüşme sonrasında sözleşmelerin karşılıklı fesh edilmesine karar verildi. Celal Aras’a bu güne kadar vermiş oldukları katkılarından dolayı kulübümüz adına teşekkür ederim ”dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.