foto-deniz1

BANDIRMASPOR BAŞKANI İSTİFA ETTİ!

Paylaş
 

Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş görevinden istifa etti!

Sağlık problemlerinden dolayı istifa ettiği öğrenilen Erhan Elmastaş’ın yerine ikinci başkan Hasan Çakmak vekalet ediyor.

İŞTE ELMASTAŞ’IN VEDA METNİ!

“Bandırmaspor Kulübü başkanlığı görevini üstlendiğim ilk dakikadan bugüne kadar hiçbir fedakarlıktan kaçmadan gururla ve onurla çalıştım.

Önceliğim hep Bandırmaspor oldu.

Bir Bandırma sevdalısı olarak, beni büyüten ve yaşatan kentin ürettiği en büyük değere hizmet edebildiğim için mutluyum.

Her zaman için kutsal gördüğüm bu görevi hakkıyla yerine getirmek için verdiğim mücadelede desteklerini esirgemeyen ve beni yalnız bırakmayan; öncelikle Bandırmaspor taraftarlarına, yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarımıza ki; kimseyi ayırt etmeden hepsini büyük bir ailenin üyeleri gibi görerek dertleriyle dertlendim, sevinçleriyle sevindim, ayrıca başkanlık görevine geldiğim andan itibaren çalışma fırsatı yakaladığım herkese ve tabi ki son olarak da desteklerini hiç esirgemeyen, Bandırma belediye başkanım Dursun Mirza’ya teşekkür ediyorum.

Büyük Bandırmaspor ailesini kucaklıyorum.  İyi ki varsınız.

Hayatımda yaşadığım en büyük ve tarifi imkansız mutlu anlarımın mimarı oldunuz.

Heyecanlı, hüzünlü, üzüntülü anlarımında mimarıydınız.  Bordo- Beyaz renklerimizin tutkusunu, heyecanını, sevincini, üzüntüsünü birlikte yaşadık, bana gösterdiğiniz destek ve gönül birliğinden dolayı teşekkür ederim.

Fakat hepinizin yakından bildiği gibi yaşadığım bazı sağlık problemlerim var. Dolayısıyla görevimi layıkıyla yerine getiremiyebilirim endişesiyle, Yorgun olan yüreğimin dinlenmesi gerekiyor affınıza sığınarak elimdeki bordo-beyaz Bayrağı “BANDIRMASPOR’A GÖNÜL VERENLERE”  teslim ediyorum.

Hep inanarak söyledim;

Bandırmaspor kentimizin en büyük markası ve değeridir. Ona hizmet etmek de şereftir, onurdur.

Teşekkür ederim.”

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.