"BANDIRMASPOR AŞKI İLE HERKES AYAĞA" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

“BANDIRMASPOR AŞKI İLE HERKES AYAĞA”

Paylaş
 

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş TOKİ Bandırmaspor tesislerinde Genel Kaptan Kayhan İpek, Recep Kılıç ve Bandırmaspor Taraftar Derneği’nin de katıldığı toplantıda basın açıklamasında bulundu.
Şehrimizi ilk defa TFF 1 lig de temsil etme şansını yakaladık
Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş yaptığı konuşmada;” Kuruluşundan itibaren şehrimizi çeşitli ligler de temsil eden kulübümüz özellikle geçtiğimiz 7-8 sezondur büyük çabalarla çıkmayı arzuladığı 1.lig hasretini 2015- 2016 futbol sezonun da play-of müsabakaları sonucunda dindirmiştir. Şehrimizi ilk defa TFF 1 lig de temsil etme şansını yakaladık” dedi.
Bandırmaspor aşkıyla herkes ayağa diyerek, bir kurtuluş hikayesini hep birlikte yazmaya davet ediyoruz
Elmastaş konuşmasının devamında;” Öncelikle şampiyon olduğumuz günün ertesi gününden başlayarak, yükseldiğimiz ligin kriterlerine uyum sağlamak üzere yoğun bir çalışma yapmak üzere görev bizlere nasip oldu. Lig kriterlerine uyum sağlamak, yeni bir takı kurmak ve geleceğe sağlam bir kulüp yapısı teslim edebilmek amacı ile büyük bir heyecan ve Bandırmaspor sevgisiyle çalışmalarımıza başladık. Şampiyonluk mutluluğunu yaşayamadan kendimizi çok daha ağır bir sorumluluğun içerisinde bulmanın zorluluğu ama gururunu da yaşadık.
Yüreği Bandırmaspor sevdası ile akan yönetim kurulu arkadaşlarım takımımıza şampiyonluğu yaşatan imparator lakaplı, Teknik Direktörümüz İsmail Ertekin ve taraftar derneğimizle birlikte sürekli istişarelerde bulunarak, bir strateji belirledik.7-8 yıl bu lige çıkma yarışı içinde olmuşuz.
Bu ligde hiçbir hazırlık yapmamışız. Bunu da lige çıktıktan sonra gördük. Günümüze gelinceye kadar yaşadığımız tüm olayları sizlere ve tüm kamuoyu ile paylaşmaktan çekinmedik. Kendimizce takdir edilmemizi beklediğimiz birçok noktada eleştiri aldık. Bu eleştiriler, kimi zaman bize farkındalık verdi. Kimi zaman da ise büyük moral bozuklukları yaşattı. Takımımızın bugün geldiği durum Bandırmalı ve Bandırmaspor’ luyum diyen hiç kimseyi mutlu etmemektedir.
Ligin bitmesine 7 maçımız kaldı. Sezon da oynadığımız Play-of finalleri ruhumuzu, camiamızı canlandırarak takımımızı bu ligde bırakacağız. Şimdi sahiplenme, Bandırmaspor armasını, markasını bu lig de tutabilmek amacıyla birlik olma zamanı, buradan tüm Bandırmaspor sevdalılarına, Bandırmalı iş adamlarına, mülkü amirlerimize hep beraber olarak şehrimizin büyük değeri olan Bandırmaspor’umuza kalan 7 maçımızda destek olmaya davet ediyoruz.” Sen yoksan, bir eksiğiz” sloganımızın karşılığını çok fazla görememenin üzüntüsünü yaşarken, her şey bitmeden kalan 7 final maçımızda bu defa Bandırmaspor aşkıyla herkes ayağa diyerek, bir kurtuluş Hikayesi’ni hep birlikte yazmaya davet ediyoruz.
Zaman eleştiri değil, destek zamanı Bandırmaspor aşkı ile herkes ayağa diyoruz. Yönetim kurulu kendi arasındaki, alacağı kararlarda Tabiki tartıştık, konuştuk. Sonuçta aldığımız kararlarda tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla, toplantıya katılamayanlarla da telefon trafiği ile ortak bir kararla yollarımıza devam ettik. Biz bugünkü beraberlik mesajımızı taraftarlarımızla, Bandırmaspor taraftarlar dernek başkanlarıyla hep birlikte olduğumuzu Bandırma’ ya bir kez daha gösterme gereği duyduk” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.