BANDIRMA'NIN PARSLARI GÜÇLENİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA’NIN PARSLARI GÜÇLENİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’da futbol  Alt yapı faaliyetlerini sürdüren ve U-11 U-12 U-13 U-14 futbol liglerinde mücadele eden Bandırmagücü GSK çalışmalarına Sunullah Mahallesinden bulunan spor tesislerinde çalışmalarına devam ediyor. 

2003-2004-2005 doğumlu sporculardan oluşan grubun antrenmanında teknik kadro eksiksiz olarak yer alırken , kulüp başkanı Gürkan Ilgın’da hazır bulunarak antrenmanı takip etti.

Antrenman esnasında İlk Haber Gazetesine açıklamalarda bulunan Bandırmagücü GSK Teknik Direktörü Öner Arslan,” Şuanki çalışmalarımız U-14 müsabaka şartlarına göre devam ediyor. Haftada 3 gün çalışıyoruz. Çocuklarımızın fiziksel gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlamaları ve gelecekte iyi birer sporcu olmaları amacıyla çaba sarf ediyoruz. Spordan ziyade çocuklarımızın beslenmesi, beyin gelişimi, sosyal yaşamı, disiplini, iş ahlakı, derslerinde ki başarısına kadar projelendirip bu konularda da onlara pozitif katkı sağlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İlkHaber Spor Servisi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.