BANDIRMALI VATANDAŞLAR FIRINTAŞ BAYİSİ BEKLİYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMALI VATANDAŞLAR FIRINTAŞ BAYİSİ BEKLİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmalı vatandaşlar Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde açılan ekmek üretimi kullanılan Fırıntaş bayilerinin Balıkesir’in ilçelerine de açılmasını bekliyor.

Fırıntaş Hakkında

Balıkesir halkı ve Balıkesir Belediyesi birleşerek Fırıntaş Termal Turizm Ulaştırma İnşaat Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.’yi kurmuştur.

Balıkesir Belediyesi bünyesinde ekmek üretimi için kurulan Fırıntaş A.Ş, 2014 Mart ayında Balıkesir’in Büyükşehir Belediye olmasından sonra belediyecilik anlamında öne çıkan sosyal hizmetlerle beraber diğer hizmetlerinde düzenli işlemesi için Balıkesir Gayrimenkul Yatırım ve Gıda A.Ş olarak unvan değişikliğine gitmiştir.

1980 yılından bu yana ekmek üretmeye başlayan FIRINTAŞ, 39 yıldır Balıkesir halkının sağlıklı, kaliteli, hijyenik ve ucuz ekmek ihtiyacını karşılamak için ekmek üretimini yapmak ve ekmekçilik sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak hizmet sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Bir önceki yazımız olan BAŞKAN YÜCEL YILMAZ 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.