BANDIRMALI ÖĞRETMEN FİNALDE - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMALI ÖĞRETMEN FİNALDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmalı Beden Eğitimi Öğretmeni Harun Sağlam, Sabancı Vakfı tarafından düzenlenen ‘Çocuk İşçiler’ başlıklı kısa film yarışmasında ‘Bedel’ adlı kısa filmiyle finale kaldı.

Sabancı Vakfı Kısa Film Platformu tarafından, çocuk işçiler sorununa dikkat çekmek için düzenlenen kısa film yarışmasına 395 eser katıldı. 25 Aralık’ta açıklanan ilk eleme sonuçlarında; yarışmaya ‘Bedel’ adlı kısa filmi ile katılan Şehit Öğretmen Mustafa Boz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Beden Eğitimi Öğretmeni Harun Sağlam finale kalan 15 finalistten biri oldu.

Yarışma ile ilgili bilgi veren Sağlam “Böylesine büyük bir organizasyonda finale kalabilmek beni çok mutlu etti. Kısıtlı imkânlarımızla bir şeyler ürettik ve açıkçası finale kalabilmeyi de beklemiyordum.  Esnaf ve Sanatkârlar Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni İlkan Ertan’ın da çok emeği var. 14-18 Ocak tarihileri arasında yapılacak kamp programına davet edildik. Burada önemli isimlerin de katılacağı çalışmalara katılacağız. 17 Ocak günü de Sabancı Center’da düzenlenecek törenle ilk üçe giren eserler ödüllendirilecek” dedi.

Harun Sağlam, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) kapsamında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kısa film yarışmasında birincilik kazanırken, geçtiğimiz yaz düzenlenen 28. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen kısa film yarışmasında da ikinci olmuştu.

 

Haber: Ozan Ertuğrul

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.