BANDIRMALI KUŞSEVERLER AÇILIŞI YAPTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMALI KUŞSEVERLER AÇILIŞI YAPTI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmalı Kuşsevenler ve Yetiştirenler Derneği 2015-2016 sezonunu düzenlenen törenle açıldı. Dernek Lokalinde yapılan sezon açılışına Balıkesir, Bursa ve Çanakkale’den çok sayıda kuş sever katıldı. Sezon açılış öncesinde Bandırma Kuşsevenler ve Yetiştirenler Derneği tarafından şehitler için lokma döktürüldü, dualar edildi.

Derneğe gelir getirmesi amacıyla mezat yapıldı. Dernek Başkanı Şenol Ataç, derneklerine katkıda bulunanlara onur belgesi ve madalya verdi.
Sezon açılışında konuşan Dernek Başkanı Şenol Ataç, hedeflerinin Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonunun her yıl yurdun değişik yerleşim yerlerinde düzenlediği kanarya güzellik yarışmalarının Bandırma’da yapılmasını sağlamak olduğunu söyledi.
Bu güne kadar çok istenmesine rağmen Bandırma’da kanarya güzellik yarışmasının yapılmamasının tek nedeninin yeterli büyüklükte bir salonun bulunmaması olduğunu dile getiren Ataç, “Yerel yönetim belediye eski hizmet binasında bulunan düğün salonunun restorasyonunu yaptı. Önümüzdeki yıllarda Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonunun her yıl yurdun değişik yerleşim yerlerinde düzenlediği kanarya güzellik yarışmasının Bandırma’da yapılmasının önünde hiçbir engel kalmadı” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.