BANDIRMA’DAN MARDİN’E DESTEK ELİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BANDIRMA’DAN MARDİN’E DESTEK ELİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Mardin’in Artuklu İlçesi Kabala Atatürk Ortaokulu tarafından Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a yazılan mektupla kütüphanelerine kitap temininde destek talebi iletilmiş ve Başkanımız tarafından da bu istek karşılıksız bırakılmamıştı.

Belediyemiz tarafından salgın döneminde gerçekleştirdiğimiz bu dayanışmanın ardından gönderdiğimiz kitap ve çeşitli sağlık ekipmanlarından oluşan hediyelerimiz okulumuza ulaştı.

Ulaştırılan hediyelerle birlikte Başkan Tolga Tosun’un şu mesajı yer aldı:

Değerli Mardin Kabala Atatürk Ortaokulu Ailesi,

Kıymetli öğretmenlerimiz çok kutsal bir görevi ifa ettiğinizi hepimiz biliyoruz. Bu ülke için çalışkan, azimli, idealist, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı gençler yetiştirdiğiniz için hem şahsım hem de Bandırma Belediyesi ailesi olarak sizlere teşekkür ederim.

Büyük bir özveri ile hazırlamış olduğunuz kütüphanenize bizlerde elimizde bulunan kaynaklarla ve ilave hediyelerle katkı sağlamak istedik. Gönderdiğimiz kitapların çocuklarımızın dünya görüşüne, ufkuna katkı sağlaması dileğiyle…

Çocuklarımızın gözlerinden öper, siz değerli öğretmenlerimize bu kutsal görevde başarılar dilerim.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.