BANDIRMA’DAN DA DESTEK VAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOBB, TBB, TÜRK-İŞ, TESK, TUSİAD- MÜSİAD ve TZOB gibi daha bir çok kuruluşun düzenlediği “Terör’e Hayır, Kardeşliğe Evet” yürüyüşü bugün Ankara Sıhhiye Meydanı’nda yapılacak.

Meslek örgütleri ve sendikalar adına ortak bir açıklama yapan TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu” Tuzağı bozmak, binlerce yıllık kardeşliğimizi korumak bizim elimizde.

Bizi birbirimize düşman etmeye çalışan teröre karşı hep birlikte durmalıyız. Gün, birlik olma günüdür. Kökenimiz, kimliğimiz, inancımız ne olursa olsun 78 milyon hepimiz Türkiyeliyiz. Türkiye’nin çalışan ve üreten esnafı, çiftçisi, işçisi, memuru, emeklisi ve girişimleriyiz. Sorumluluk duygusuyla harekete geçiyoruz.” Terör’e Hayır, Kardeşliğe Evet” diyor ve yarın (bugün) saat 16:30 da Ankara’da Ay yıldızlı bayrağımızla yapacağımız yürüyüşe tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi. Öte yandan Bandırma Ticaret Odası tarafından da üyelerine dün tek tek mesaj gönderilerek “ TOBB öncülüğünde tüm sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katılımıyla düzenlenecek” Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” temalı yürüyüş 17 Eylül Perşembe (bugün) saat 16:00 da Sıhhiye-Ankara da yapılacaktır. Katılmak isteyenlerin 15 Eylül Salı (dün) saat 17:00 ye kadar odamıza bilgi vermeleri gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR'DE FARUK KULA SÜRPRİZİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BANDIRMA’DAN DA DESTEK VAR

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x