foto-deniz1

Bandırma’da Uyuşturucuya Hayır Eylemi

uyusturucu-hayir
Paylaş
 

Bandırma Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanlığı Cumhuriyet Meydanında uyuşturucunun kötülüklerine dikkat çekmek amacıyla “Bende hayatımı seviyor, uyuşturucuya hayır diyorum” konulu basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasına, Eğitim Sen Bandırma Şube Başkanlığı, Bandırmaspor Kulübü ve Bandırma Hentbol takımı da destek verdi. Basın açıklaması Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Eyüp Demirezen tarafından okundu. Demirezen, madde bağımlılığının arttığı ve kullanım yaşının düştüğü bu zamanlarda bununla ilgili alınacak önlemler ve mücadele yolları arasında devletin, sivil toplum kuruluşlarının ve aktivistlerin çabalarının yadsınamayacağını söyledi.
“Ölümler yaşansa da çeşitli mücadele yolları geliştirilse de uyuşturucu belası canımızı, canlarımızı yakmaya devam ediyor” diyen Demirezen devamında şunları söyledi “Hayatlarımızı gözümüzü bile kırpmadan feda edeceğimiz evlatlarımızı uyuşturucuya kurban etmeyelim. Gelin birlikte mücadele edelim. Gençlerimizi bağımlı oldukları için itmeyelim. Gelin el uzatalım birlikte çözüm yolları arayalım. Platformlar kuralım. Uyuşturucu kaderimiz değildir. Gençlerimizi uyuşturucuyla tanışmasını engelleyelim. Biz Bandırma olarak bunu yapabiliriz. Tek yapmamız gereken şimdi ellerimizi tutup güzel bir gelecek için el ele tek vücut olmaktır”

Bir önceki yazımız olan Bandırma İzmir Tren Saati Değişti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.